Bonhoeffer College (inclusief 2e tijdvak)

Hier kunt u alle geslaagden van het Bonhoeffer College vinden.

Geslaagden 2e tijdvak

Locatie Van der Waalslaan

Atheneum

Carlotta van Gils; Philippe Janssen; Luuk olde Hartmann; Vincent Regtop, Overdinkel.

HAVO

Melvin Atalay; Ferlin Brus; Myrthe Diepeveen; Amber Douwma; Luigi Heersche; Liam ter Kuile; Pim Meijerink; Lotte Pipers; Yurre Smit; Lisa van der Veen; Tessa Winkelman.

Locatie Bruggertstraat

Atheneum

Jasmijn Maseland; Nienke Hintzbergen; Romie Pas.

Havo

Gallyon Alberts; Koen Begeman; Michiel Bentvelsen; Laurens Bruins; Lauren Kramersen; Margit van ‘t Slot; Huib van der Struik; Rick Timmermans; Shaun Westerink.

Locatie Geessinkweg

Havo

Iris Borghuis; Jari Dokter; Marianne Gort; Casper van den Hoek; Myrthe Meere; Jennifer Niemeyer; Rosan Smit.

Locatie Vlierstraat VMBO

VMBO Theoretische leerweg

Bart Arnolli; Jonatan Bram Faas , Losser; Kai Kuijpers; Thomas Regtuit.

Locatie Scholingsboulevard

Theoretische leerweg

Niek Barelds; Kabi Iskander; Daan Klunder; Omar Saarloos; Nick Spel.

VMBO

Gemengde leerweg

Jos Dassen; Daan Deters; Brian Hanna; Chiara Huber; Dicky Hüve; Noël Jradi; Gazal Kargar; Aicha Middelwijk; Akadia Mourad; Stephano Reijnders; Stef Romarck; Patrick van Veen; Wouter Veldwijk.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek

Bodo Riedeman.

Techniek breed

nathalie Hoekman, Gronau-Epe.

ICT-route

Mitchel Ganeshi; Ayoub Maagoul; Stijn Olde Riekerink; Alessio Simbula.

Handel & Administratie

David Akman; Danyal Atalay; Paulus Darrouj; Ravza Demirhan; Naomi van Dolderen; Sidney Emot; Thomas Gouriye; Jacob Mado; Ron Nengerman; Gina Veneziano, Haaksbergen; Murad Weiner.

Sport/Dienstverlening

Evelien Dunhof; Kevin Lefers; Daniël van Ooijen; Fulya Topal.

Consumptief

Ryan van den Berg; Mauro Ena; Kelly Sombroek; Alex Ibrahim.

Zorg en Welzijn breed

Coy Eggers; Carmen Hendriks; Simge Korkmaz; Brooke Nijboer; Silvana Os; Sakaar Yasin.

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie

Jarni Bos; Merve Çetinkaya; Myrna Elmas.

Sport/Dienstverlening

Dennis Fokkink; Toni Sarkis.

Consumptief

Alicia Lomastro.

Zorg en Welzijn

Dia Abdulla; Gabriella Alp; Irie Wangari; Linda Yanik.

Geslaagden 1e Tijdvak

Locatie Van der Waalslaan

Atheneum

Ramta Abdo, Gronau (Dld); Koen Boulogne; Jos Broenink; Maaike Dijkstra; Hugo van der Geest; Lonneke Groeneveld; Emmely Haitsma; Christine Hartmans, Gronau (Dld); Anne Mare Hulshof; Aday Kara; Tom Keeler; Lana Klaver; Merel Kleinherenbrink; Luc Koopman; Lieke Lentfert; Daphne Mastboom; Joost Morsink; Josien Mourik; Tom Nijholt; Véronique Ongenae; Jasper Roerink; Chantal Roozeboom; Tessel Schouwink; Martine Schulten; Danique Sessink, Overdinkel; Alex Steenbreker; Lieke van de Straat; Ruben van Vreeland; Sam Westerhof; Dyonne de Wit; Stijn Woudstra; Demi Zhang.

Gymnasium

Shamiram Abdulahad; Smedra Abdulahad; Amrita Biharie; Quinte Breukers, Overdinkel; Wouter Brunink; Naomi Chamoun; Annemiek Fokkens; Jasmin Hoek; Josine Meijer; Mark van der Woude.

Havo

Helen Azarian; Lotte Bakker; Robert Basheer; Mike Baveld; Helez Bayrak; Sophie Berends; Larissa Blikman; Celine Brinkman; Chantal ter Brugge; May Close; Jan Croockewit; Lauren Damhuis; Bjorn van Dijk; Sanne Ditters; Maryam Elmas, Gronau (Dld); Louise Faasen; Renske Freriksen, Delden; Maurice Gerard; Floris de Goede; Mary Claire Gouriye; Daisy Hendriks; Olaf Holleman; Jesse Holt; Justin Holtkamp; Iris Holtrop; Yannic Husers, Tubbergen; Sophie Ipskamp; Wouter Jannink; Youp Johannink; Talitha Jordaan; Ben Kenter; Eline Kloppers; Marloes Krabbe; Daniëlle Kremer; Michelle Kruijver; Tibellia Lahdo; Annefleur Lindner; Sepp Meijerink; Barbara van der Molen; Myrthe Niemeijer; Beaubine Nijhuis; Marilyn Nijhuis, Gronau (Dld); Hendrik Oostenenk; Bas Oosterhold; Dominique Paz; Lotte Polderman; Remée Poppinghaus; Ashwin Roktoe; Savanne Sambo; Tom Schildkamp; Kim Schukkink; Rosan Sessink, Overdinkel; Seray Sevkin; Maike Smelter; Bjorn Smits; Bianca Spoelstra; Carlijn Stammes; Jochem Stoeten; Alain Sueters; Elske Veenstra; Mick Veldscholte; Kim Vermeulen; Danique Visscher; Bas Voorpostel; Jort Voortman; Patrick Vunderink; Danny van Wakeren; Anne Wienk; Eline de Wit; Karen de Wit; Mertijn Witteveen; Annika Zoetman; Sam Zoetman.

Locatie Bruggertstraat

Atheneum

Pim ten Broeke, Neede; Floris Cornel; Lucy van den Dolder, Alstätte (Dld); Sergey Dragomiretskiy; Arnout Franken, Neede; Esmee Koopman; Martijn Kuiper; Marc Lamain; Aaron Lever; Ewout Oppers; Joshua Pallencaöe; Bram van den Pol; Roderick van Rees; Ilse Schepers; Sebastian Schipper; Bryan Verveld; Youri Verveld; Robbin Wegerink; Inge Weustink; Timon van Zijp.

Gymnasium

Karina Boekhoudt; Jasper ter Borg; Oscar Bril; Mirthe Dekker; Eline Deunk; Kyra Ekker; Sander Everink; Joost de Jong; Wouter Nanninga; Leonie Nijboer.

Havo

Maria Al Shamany; Rosalie Boerman; Max Boone; Jeroen Brasz; Jelle Bult; Renée Carlier; Jan Coen van den Dool; Matthijs Duinkerken; Saskia Evers; Marijn Exterkate; Chris Gerrits; Demian Haveman; Glenn Holland; Shanice Janssen; Michelle Kooiker; Ottelien Lamain; Rosalie Meesters; Quirijn ten Napel; Lydia Overweg; Hilde van der Pluym; Pieter Ravensbergen; Damion Rosink; Wouter Schipper; Laura Schoeman; Rutger Scholtens; Bo Schuite; Anouk Snijders; Igor Timmerman; Valerie Vaanholt; Olivier van der Veen; Justin Veenstra; Miriam van der Velde; Loes Vogel; Maarten Vossensteyn; Chantal de Vries; Elena van Vugt; Matthew Waanders; Chantal Wolbers.

Locatie Geessinkweg

Havo

Mohamed Abdellaoui Maân; Jitske van Aken; Olga Aljochina; Albulena Aziri; Arshak Barsegjan; Mark van den Berg; Mitchell van Bijleveld; Isabel van Bodegom; Esmay Boel; Denise Bouwma; Bente van Buren; Yannick Fleer; Kimberley van Goor; Marieke Goossens; Arbelina Gouriye; Harm Jaspers; Iris Jongmans; Lindi Ketelaar; Laska van Knippenberg; Cheyenne Koldewijn; Stefan Kost; Mark Kuipers; Christine Ledeboer; Sjors van der Meer; Dion Munnink; Derk Nederhand; Hanjo Nooitgedagt; Stijn Oolbekkink; Angelique Ortega; Rifat Öztürk; Jeroen Robers; Lotte Roelofs; Sander Schipper; Jeremy Somogyi; Tayfun Talu; Nadine Tenbergen; Michelle Verhoof; Kelly Weenink; Bjarne Zoetman; Mandy Zoontjes.

Locatie Vlierstraat

VMBO

Theoretische leerweg

Pelle Arends; Celine Baard; Bryan Barelds; Fernando Brinkers; Laura de Bruijn; Lorenzo D’Alesio , Haaksbergen; Kirsten ter Heide; Anneke Knigge; Bjorn Meijer; Willem van der Pluym; Jordan Posthuma; Tjitske de Reus; Quinten Schippers; Doeke Vossebeld, Hengelo (OV); Kevin Webbink, Gronau (Dld); Nick Wibier, Ahaus/Ottenstein (Dld); Wouter Wiggers; Larissa Dieltjes; Mike Heutink; Jordy Koelen; Vikash Ramsoender.

PRO Getuigschriften PrO

Emrecan Adibelli; Hossein Ahmadi; Soufian El Assiri; Osman Atmaca; Dominique Barenkamp; Mustafa Birlik; Rob Bos; Sharona Brouwer; Emma Denekamp; Jacob Eliya; Thijs de Haas; Gabi Hanna; Kevin Hardenberg; Zanwer Hasan; Nick Holleman; Raymond Huiskes; Marian Issa; Steffanie Jansen; Conchita Jonkers; Rick Koehorst; Ilse Koetsier; Yannick Kruger; Justin Leeftink; Dusty van Londen; Jamilla Louwes; Tisha Martina; David Philips; Mike Scholten; Youri Slotboom; Wesley van Soest; Halilcan Tahtaci; Jordi Timmerman; Leanne Titsing; Melissa Voigt; Marco Wirken.

Certificaten PRO Werken in de keuken

Sahin Adsalmis; Harut Artin; Damian Boelsums; Tom Jaarsma; Yesim Kayahan; Melissa Lansink; Orchina Ossef.

Schoonmaak in de groothuishouding

Simon Genc; Kelly Hempenius; Michelle Kist; Nancy ten Kate; Merve Kus; Marie José Lansink; Melissa Lansink; Sandra Ridderhof; Shamaine Timmerman; Melissa Voigt.

Basisveiligheid VCA

Niels Goossen; Rick Koehorst; Jordi Timmerman.

Beheren van het schoolmagazijn

Osman Can Cinar; Roxanne Jansen; Danny Nordkamp.

Heftruckchauffeur

Stevan Boer; Justin Moes; Dani Naafs; Jordy Sombroek; Damian Boelsums; Jeffrey ten Kate; Dani Kempers; Justin Soer.

MIGMAG Lassen

Jacob Bahno; Fernando Eicks; Emre Kus; Mike Scholten; Bryan Schutten.

Basis bestraten

Davey van Dijk; Thijs de Haas; Rick Koehorst; Bram Möring; Dani Naafs; Kai Schwerter.

Winkelmedewerker

Widline Bakker; Soufian El Assiri; Annabel Gouriye; Gamze Kus; Tisha Martina; Büsra Metin; Demi Siere; Priscilla Wilderink.

Kenteq basisvaardigheden metaal

Andy van Beek; Michael Cedda; Franklin Esmeijer; Bryan Schutten; Jordi Timmermman.

Trekkerrijbewijs

Stevan Boer; Bram Möring.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Enschede.