Marianum (inclusief 2e tijdvak)

Hier kunt u alle geslaagden van het Marianum vinden.

Geslaagden 2e tijdvak

locatie Groenlo

Havo

Luuk Arink, Beltrum; Frédérique Bernauer, Lichtenvoorde; Twan Boeijink, Lichtenvoorde; Robin te Bogt; Tess Geerdink, Lichtenvoorde; Kyryan Honingh; Daan Hulshof, Marienvelde; Renée Kolkman, Zieuwent; Floor van Lent; Joyce van Ruth, Eibergen; Thomas Sonderen, Lichtenvoorde; Ruben Waijerdink; Sven ter Woerds, Lichtenvoorde; Ko Wopereis, Lichtenvoorde.

Vwo atheneum

Josephine Grevers, Lichtenvoorde; Sem Harbers, Lichtenvoorde; Desi Schilderink; Twan Temminghoff; Ilco Toebes, Lievelde.

Vwo gymnasium

Jeroen Bos; Bregje Bosch.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Groenlo.

locatie Lichtenvoorde

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Chris Maathuis,

Vmbo gemengde leerweg

Bodine Bokkers; Sylke Groot Zevert, Groenlo; Myrthe Hulshof, Harreveld.

Vmbo theoretische leerweg

Loran Hoitink, Groenlo.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Lichtenvoorde.

Geslaagden 1e tijdvak

Havo
Jorien ten Barge, Lichtenvoorde; Anouk Beijer, Lichtenvoorde; Wout Beuting, Lichtenvoorde; Daaf Bleumink, Beltrum; Jordi Bleumink; Jordi Bluemink, Lichtenvoorde; Liran Bokkers, Zieuwent; Derk Bomers; Hidde Bosch; Jenny Brink; Roel Bruins; Janet Dijkstra, Lichtenvoorde; Marco Dikkers, Lichtenvoorde; Gert-Jan van Dunschoten, Lichtenvoorde; Maren Eppingbroek, Lichtenvoorde; Sanne te Focht, Zieuwent; Merel van Gessel, Eibergen; Hidde van Gijn, Lichtenvoorde; Isabelle Goossen; Bob de Graaf, Lichtenvoorde; Jelte Griess, Lichtenvoorde; Casper Halleriet, Meddo; Nick ten Have, Zieuwent; Nadine Hemetsberger, Eibergen; Joann Heutinck, Mari?nvelde; Pleun Heutinck, Zieuwent; Demi Hillen; Mart Hillen, Lichtenvoorde; Sander Hoitink, Eibergen; Lieske Holkenborg, Zieuwent; Silke Hoog Antink; Nienke Huinink, Lichtenvoorde; Kim Huitink, Zieuwent; Sabine Hulshof, Zieuwent; Renske Hummelink, Zieuwent; Stefanie Klein Avinck, Lievelde; Aukje klein Gebbink, Lievelde; Inge Klein Gunnewiek, Beltrum; Ferdy Klein Nienhuis, Lichtenvoorde; Anne Knufing, Lichtenvoorde; Hanneke Krooshof, Lichtenvoorde; Nicole Krooshof, Eibergen; Bart Kruip, Lichtenvoorde; Lotte Kwee, Eibergen; Lotte Lageschaar, Vragender; Laura Lansink; Ties Leemreize, Beltrum; Rein Lepping, Beltrum; Lynn Meekes; Carly Mellink, Lichtenvoorde; Donny Olijslager, Lichtenvoorde; Chris Oolthuis, Lichtenvoorde; Mart Overkamp, Meddo; Jesse Papen, Beltrum; Koen Penterman; Pascalle Peper, Lichtenvoorde; Nick Peters, Lichtenvoorde; Bart Poelhuis; Jo?lle Reedijk, Borculo; Betto Reijerink; Tom Reijrink; Job Reuvekamp, Beltrum; Pim Rijnders, Lichtenvoorde; Marijn Roelofswaard, Lichtenvoorde; Janique Scharenborg, Beltrum; Tom Schepers, Zieuwent; Ellen Spijkers, Vragender; Nynke Steentjes, Lichtenvoorde; Lisa Stoverinck, Zieuwent; Tomas Ubbink, Meddo; Liz Vermeulen, Lichtenvoorde; Tara Visser, Lichtenvoorde; Marysa Vos, Vragender; Sharon Waijerdink; Philibert Weenink, Lievelde; Bram Weenink, Lievelde; Sacha Wicherink; Carlo ter Woord; Alice Wopereis, Lichtenvoorde.

Atheneum
Ellen Boekelder, Lichtenvoorde; Jarno te Bogt, Lichtenvoorde; Sil Brock?tter, Eibergen; Gydo Broskij, Ruurlo; Thomas Buijnink, Lichtenvoorde; Floor Doppen, Zieuwent; Jill Gankema; Thijmen Goossens, Lichtenvoorde; Marrit Groot Severt, Ruurlo; Luuk ten Have, Harreveld; Chiem ten Have, Zieuwent; Jasper Heutinck, Lichtenvoorde; Lynn Huinink, Lichtenvoorde; Lisa Hulshof, Lichtenvoorde; Jessie Kemperman, Lichtenvoorde; Marijn Klein Gunnewiek, Beltrum; Sjoerd Kolkman, Lichtenvoorde; Manon Koopman, Lichtenvoorde; Nori Krabbenborg, Harreveld; Willem Kruip, Lichtenvoorde; Lies Lelij, Beltrum; Emma te Molder; Marleen Nijenhuis, Lichtenvoorde; Max Platter; Toon te Poele, Lievelde; Sander Post; Daan Reukers, Lichtenvoorde; Dani?lle Reuvekamp; Carlijn Rouwhorst, Ruurlo; Tom Schuurmans; Lars Spekschoor, Eibergen; Jesse Stortelder, Beltrum; Floris Tijdink; Bas Timmen; Sanne Toebes, Zieuwent; Stan te Veluwe, Vragender; Sam de Vries; Oldrick Weenink, Lievelde; Frouke Wolters, Lichtenvoorde.

Gymnasium
Loret Baack; Muri?l Baack; Dorien te Boome, Borculo; Merel te Brake, Beltrum; Eline ten Bruin; Justin Domhof, Lichtenvoorde; Joep Doppen; Dion Ikink, Lichtenvoorde; Bente Lexmond; Dylan Maarse; Marissa Mentink, Borculo; Myron Middelhuis; Valent Oldenkotte; Kees Wieriks; Willem Wieriks

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Groenlo.

Locatie Lichtenvoorde

Vmbo
Basisberoepsgerichte leerweg
Tim Beening; Chantal Gebbink; Shirley Gebbink; Martijn Goossens, Groenlo; Diede Hanselman, Beltrum; Jordy Hermanns; Linda Holkenborg, Groenlo; Sjors Houwers; Vincent Kappert, Groenlo; Lars de Keijzer, Groenlo; Demi Klein Gunnewiek, Lievelde; Jan Klein Gunnewiek, Groenlo; Ari?n Krabben, Aalten; Gina Kuipers, Groenlo; Aline Lammers, Aalten; Carmen Lepping, Groenlo; C?line van den Mosselaar, Groenlo; Jessy Mulder; Daan Nieuwenhuis, Mari?nvelde; Derya ?zdemir; Daphne Pierik, Groenlo; Peter Sasse, Ruurlo; Marnick Scheffer; Barend Soer, Groenlo; Thomas Spiekker, Groenlo; Sjoerd Stoverink; Adisa Sulejmani, Groenlo; Jette Tijdink; Kirsten Vos, Aalten; Sjoerd ter Woerds.

Gemengde leerweg
Annemijn Adema, Groenlo; Sarah Barahmoun, Groenlo; Tom Beernink, Groenlo; Bram Beijer, Lievelde; Feike Bokkers; Sofie de Bresser, Lievelde; Mitch Brock?tter, Groenlo; Nicky van Bronkhorst; Matthijs Buijnink; Bjorn Dankbaar; Demi Demkes; Nigel van Dillen; Teun Doppen; Iris te Dorsthorst; Joeri Elferink, Lievelde; Cheyenne van Elteren, Beltrum; Mayka Filon; Maureen Giesen, Harreveld; Mirthe Goossens; Diederik Groot Kormelink, Zieuwent; Lynn Gunnewick, Vragender; Nick Hartman; Vera van Harxen; Jasper Hegeman, Zieuwent; Don? Hieltjes, Groenlo; Tim Hieltjes, Groenlo; Loran Hoitink, Groenlo; Lynn Holweg; Matthijs Hoog Antink, Harreveld; Anniek Houwers; Tessa Jans, Groenlo; Kiki Jansen; Pia Kasten, Groenlo; Jeroen Koster; Jan Krabbenborg, Zieuwent; Laura Leneman, Mari?nvelde; Rick Lensink; Steijn de Lepper; Femke Minkhorst; Raoul te Molder, Lievelde; Mieke Naberink, Vragender; Noud Nienhuis, Groenlo; Isabel Oosterholt, Groenlo; Jeen Pastoors, Groenlo; Simon Pillen, Lievelde; Sven Rietberg; Jan Roelofsen; Luuk Roelofswaard; Tim Schaeffer, Groenlo; Daan Spekschoor, Zieuwent; Marnix Stortelder, Groenlo; Sara Tankink, Harreveld; Danny Teunissen; Linda Tuinte, Groenlo; Li Shu Wessels, Lievelde; Anouk Wiegerinck, Groenlo; Niek Wildenborg, Groenlo; Mart van Zutphen.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Melvin Assinck; Bjarne Baks; Denise Berentsen, Beltrum; Luc Berentsen, Groenlo; Melanie Besselink, Groenlo; Kira Beuting; Stefanie Bleumink, Groenlo; Demi Bluemink, Beltrum; Jamie Broekhuis, Groenlo; Steffie Dekkers; Jasper Domhof; Eline Droppers; Dylan Eichenwald, Eibergen; Lonneke Elshof, Vragender; Stijn Frank, Groenlo; Maartje Gebbinck, Zieuwent; Jasper Gierkink, Vragender; Jorim Groot Zevert, Zieuwent; Robin Gussinklo, Heelweg; Walter Halleriet, Meddo; Jurgen Halleriet, Meddo; Tom Harbers, Groenlo; Thijs de Hek, Groenlo; Koen Hermanns, Lievelde; Loes Hogenelst; Jelle Hoog Antink, Groenlo; Anouk Huitink, Groenlo; Marieke Hulshof; Renske Hummelink, Zieuwent; Daan Ikink, Beltrum; Lennard Klein Gebbink, Groenlo; Thijs Klein Goldewijk, Zieuwent; Jessie Klein Gunnewiek; Yvette Klein Gunnewiek, Groenlo; Lars klein Holkenborg, Harreveld; Bjorn Kok, Borculo; Joost Kolkman, Harreveld; Rach?l van Koot; Jeffrey Krabbenborg, Harreveld; Pleun Lemelder, Lievelde; Jelte van Meegen; Chiel Mellink; Jochem Meulenveld, Zieuwent; Inge Mokkink; Tessa Moorkamp; Remco Nijenhuis, Zieuwent; Leon Nijenhuis, Groenlo; Dani?lle Olijslager, Groenlo; Demi Oonk; Dinand Oonk; Jarno Orri?ns, Harreveld; Bregje Overkamp, Vragender; Harm Poelhuis, Groenlo; Wiebe Porskamp, Groenlo; Anouk Rensing; Quinty Rijkenbarg, Groenlo; Nick Roerdink, Beltrum; Nick Roos; Dean Rots, Vragender; Dinly Schotman, Harreveld; Eduardo De Sousa Cavalcante, Groenlo; Celest St?teler, Groenlo; Digna Strengers; Nick Taken; Anne Tanck, Vragender; Niels Tuinte, Beltrum; Mustafa T?rhan, Groenlo; Denise Ueffing, Groenlo; Joey Verhoeven, Mari?nvelde; Kevin Walhof, Vragender; Pelle Walterbos, Groenlo; Liz Wissink, Groenlo; Tessa Woertman, Groenlo; Faye Wolters, Groenlo.

Theoretische leerweg
Ilyas Albayrak, Groenlo; Jordi Bennink, Groenlo; Katy Bennink, Groenlo; No?l ter Bogt, Vragender; Tijmen Bongers; Chris Bonnes; Sharon van de Craats, Groenlo; Merle Domhof, Zieuwent; Rens Doppen; Maud Ebbers; Bart Eekelder, Groenlo; Britt Geuting, Lievelde; Wesley Gralike, Groenlo; Floris Groot Kormelink, Groenlo; Marijn Groot Zevert; Max Hakvoort, Zieuwent; Klaas Harbers, Harreveld; Renske Harmelink; Maj ten Have, Haaksbergen; Lisa Heetkamp, Groenlo; Lorenzo Hendriksen; Famke Heveling, Harreveld; Jet Hogenelst; Luuk Huinink, Harreveld; Melvin Ikink; Boet Kemperman; Jurjan Klein Nienhuis, Harreveld; Romy-Malou Koenders; Ricardo Krabbenborg, Zieuwent; Wouter Krooshof; Jochem Kruip; Sten Kruip; Stefan Kummeling; Felicia te Lindert; Wietske Lurvink; Bas Mellendijk, Groenlo; Maaike Mentink, Beltrum; Daan Nijenhuis, Groenlo; Pien Oesterholt; Sven Otto, Enschede; Maarten Penterman, Groenlo; Bram Reijers, Groenlo; Jess Rondeel; Milou van Schaick; Merel Scheinck, Groenlo; Vera Stevens, Lievelde; Pleun Stokkers, Groenlo; Kim Hua Tang; Carmen Tenten; Teun te Veluwe, Vragender; Deborah Verheij, Groenlo; Nout Versteege; Aike Vos, Lievelde; Julian Vos; Floris Vos; Seraina Wams; Maud ter Wielen; Onir Yousef.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Lichtenvoorde.