Reggesteyn (inclusief 2e tijdvak)

Hier kunt u alle geslaagden van scholengemeenschap Reggesteyn vinden.

Geslaagden 2e tijdvak

Rijssen

Vestiging Cattelaar

VMBO

Kaderberoepsgerichte leerweg

zorg & welzijn

Yasemin Alan.

leerwerktraject

bouwtechniek-schilderen

Damian ter Haar.

consumptief-bakken

Robert Lammers, Goor; Jeannette Rijken, Goor.

Theoretische leerweg

Sena Kis.

Gemengde leerweg

Lisa Baan.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Rijssen.

Nijverdal

Vestiging Willem de Clercqstraat

VMBO

Theoretische leerweg

Victor Derksen, Hellendoorn; Maurice Verschoor.

Gemengde leerweg

Tijn Hoek.

Kaderberoepsgerichte leerweg

elektrotechniek

Juan Zomer, Hellendoorn.

Kaderberoepsgerichte leerweg

handel & administratie

Mark Meijer.

sport, dienst & veiligheid

Kim Legtenberg, Wierden.

Vestiging Noetselerbergweg

Havo

Astrid Beugeling; Julia Beunk, Rijssen; Shannon Boeve, Rijssen; Julian Bolink; Eric Goossen, Rijssen; Amber Hendriks, Hellendoorn; Lisanne Karkdijk, Rijssen; Carlijn Knol, Enter; Lydian Knoop; Sven Kolman; Laurie Rikkert; Simone Tijhuis; Lotte Wassink, Enter; Sander de Wilde, Rijssen.

Atheneum

Laurens Castenmiller; Hande Coban, Rijssen; Rico Doldersum, Hellendoorn; Mirjam Heerink; Jochem Hendriks; Bram de Jong; Bas Jongejan; Eva Kool; Nick Kuipers; Steven Lohuis, Rijssen; Jurriaan Schmitz; Vivian Slotboom; Kelly van Tol; Demi Wind.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Nijverdal.

Geslaagen 1e tijdvak

CSG Reggesteyn locatie Willem de Clercqstraat, Nijverdal vmbo basisberoepsgerichte leerweg

elektrotechniek - Nick ten Brinke, Haarle; Lennard Broeze, Hellendoorn; Alessandro Deijk, Rijssen; Justin van der Kolk, Rijssen; Petrit Krasniqi, Rijssen; Remon Lammerink, Rijssen; Jesper Lammers; Jorrit Volmer.

handel & administratie - Manon Alferink; Hossein Dayan; Meike Kalvenhaar; Loïs Kranendonk, Enter; Elcharro Lessy; Daan Ligtenberg; Tim Velthuis.

sport, dienst & veiligheid - Kim Beumer, Hellendoorn; Kelvin Bos, Rijssen; Gijs Estië; Bryan Koetsier; Dani Luberti, Enter; Jesper Nieuwlaar, Hellendoorn; Roy Slagman, Enter; Gervan Smit, Enter; Julian Zomer, Enter.

voertuigentechniek - Remco Beldman, Enter; Justin Schreurs; Oscar Visser; Bart Wilmans.

zorg & welzijn - Chyntia Brinkman; Sanne Hendriks; Maaike Kerkziek; Rosa Kremer, Hellendoorn; Anne-Roos Krukkert; Cheyenne ter Maat; Daniëlle Roelofs, Hellendoorn; Marjan Shahbazian, Almelo; Deviany Sourbag; Sanne Spoolder; Nicole Timmerman.

vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

elektrotechniek - Stijn ten Bolscher, Rijssen; Jelle de Jong, Wierden; Auke Kolhoop, Rijssen; Nat Mahamat; Rob Schuitert, Rijssen; Nick Simons, Rijssen.

handel & administratie - Jolijn Deuling; Harut Khalstian; Myrthe Scholten; Joyce Tempert; Michelle van Tongeren; Charon Vogelenzang de Jong; Kelly Wispels, Hellendoorn; Esther Zwiers.

sport, dienst & veiligheid - Melvin Arentsen; Jelte Hoek; Brenda Jansen, Rijssen; Julia Molenaar; Wesley Peeters, Rijssen; Melanie Piksen; Bram Preuter, Wierden; Marvin van der Veen.

Voertuigentechniek - Dennis Krukkert, Hellendoorn; Michel Siegerink, Rijssen.

zorg & welzijn - Anouk Bergman; Floor de Jonge; Sjerai Kamp; Hilde Lohuis; Sofia Morrenhof, Hellendoorn; Babette Podt, Hellendoorn; Desiree Schwarte.

vmbo theoretische leerweg - Coralie van Altena; Anouk Blikmans, Hellendoorn; Kyra Blokhorst; Annabelle Brandwacht; Esmee ten Brinke; Marjel van Buren; Mitchel Damman, Hellendoorn; Sophie Dekkers, Hellendoorn; Nadine Deurnink; Nienke Edelijn; Charlotte Geugies; Sanne Greevink; Henk Grevink; Larissa Halfwerk, Hellendoorn; Lisa Hegeman; Arvid Holt; Thom Hoogesteger; Kevin Hoop; Kim Jeurlink; Jurgen Kamp; Sander Kamphuis; Misha Karas, Hellendoorn; Lars Kelder; Wouter Kleine Schaars; Yasariye Kurt; Saskia Lammers, Hellendoorn; Patty Lammertink; Thomas Legtenberg; Remco Ligtenberg; Christa Markslag; Jan Mikhael; Esmée Mondeel, Hellendoorn; Richella Nijen Twilhaar, Hellendoorn; Jasper Oude Brunink; Dave Pelupessy; Gerben Preuter; Jenno Roelofs, Hellendoorn; Danique van Rooyen; Thomas Schottert; Patrick Snellink; Michèle Spengler; Stan Stewart; Marije Stokvis; Maikel Stolmeijer; Iris Sundermeijer; Joeri Tijhuis; Esmée Toeter; Marjolein Toeters, Hellendoorn; Nicole Veldkamp; Maxine Vloedgraven; Swen Vrielink; Nienke Weijschede; Marloes Welink, Hellendoorn; Manon Westenberg; Max Woesthuis, Hellendoorn; Wouter Wolfkamp.

vmbo gemengde leerweg - Charlotte Brinkman; Victor Derksen, Hellendoorn; Adib Sakhi, Hellendoorn; Pim Weijers; Jordy Wolfkamp.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Nijverdal.


Locatie Elimschool, Hellendoorn

vmbo basisberoepsgerichte leerweg
- handel & administratie Pascal Bakker, Geerdijk; Tom Cloudt; Lars Gaastra; Wesley Spenkelink; Robin Vos.

kaderberoepsgerichte leerweg
handel & administratie - Florinde van Breen, Nijverdal; Nick Egberss, Witharen; Stefan Eshuis, Nijverdal; Rob Geujen, Nijverdal; Elvera Hakkers, Hardenberg; Jordy Hartgerink, Rijssen; Stefan Kleine, Daarlerveen; Andy Vos, Nijverdal; Richard Wolves, Enter.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Hellendoorn.

Locatie Rijssen (Cattelaar)
vmbo basisberoepsgerichte leerweg

bouwtechniek-infra - Léon Beunk; Wouter Scheer;

schilderen Leon Baan; Niels Baan; Annamarie Capelle; Lea Çoga; Arnaud van Losser; Sander van Vondel.

timmeren Patrick ten Brinke, Enter; Bart ten Hove; Thijs Kamphuis; Robin Nijland, Enter; Bryan Sloof; Gyllian Stegeman, Ambt Delden; Maarten Wesselink.

consumptief - bakken Kylie Nijhuis, Goor; Quirine Wessel; consumptief-horeca Mariska Dam Wichers, Wierden.

metaaltechniek Gerjan Baan; Mitchell van den Berg, Nijverdal; Joël Brinkman, Markelo; Rick Dalvoorde, Nijverdal; Bas Egbers; Michel Fokkert; Niels Heering, Enter; Kevin Koers, Wierden; Muel Kool; Rick Nadorp; Danny Schuttenbeld, Bornerbroek; Frank Smit; Mickey Stam; Ruben Ypma; Yannick Zwoferink.

zorg & welzijn Karlijn ten Berge, Enter; Janine Elmas; Rozemarijn Harbers; Melissa Harmsen; Manon Kappert, Wierden; Suzan Nieuwenhuis; Demi Pots, Enter; Maureen Prenger, Enter; Aven Ruiterkamp; Davine Schalk; Kimberley Scholman; Rosanna Spenkelink; Lysanne Waggeveld.

vmbo kaderberoepsgerichte leerweg
bouwtechniek-infra - Wout Mollink, Hellendoorn.

metselen - Gosse Smeijers, Notter.

schilderen - Maureen Nijzink.

timmeren - Wilco van Heek; Patrick Jansen; Joost Roetgerink, Enter.

consumptief-bakken - Jordy van de Maat, Wierden.

horeca - Rosan Bloemendaal, Enter; Lotte Bloemendal; Tim Hartgerink, Goor; Sanne Mensink; Wes van Otten, Enter; Tim Slaghekke.

metaaltechniek – Frank Beltman; Hans Beunk; Bart ten Brinke; Jarno Gunnink, Markelo; Bart ter Haar, Nijverdal; Douwe Kempers, Enter; Mark KleinJan, Wierden; Kevin Kloosterman, Hoge Hexel; Bas ter Steege, Enter.

zorg & welzijn - Jarissa Abbink; Denise Averesch; Manon Borghuis; Suzan Borghuis; Lorain ten Brink; Maureen Brinkman; Merle Filart, Wierden; Demi Groenbos; Daniek Heuten, Enter; Joanne Jansen; Manon Karels; Frederiek Kippers, Markelo; Melanie Kurtdili; Daniëlle Lankamp; Demi Meuleman; Naomi Middag; Beau Pijpstra, Wierden; Lisanne Poortman; Celine Preuter; Brenda Rutenfrans, Enter; Elyse Schreurs; Eefje Slagers, Enter; Petruschka Strijk, Markelo.

vmbo leerwerktraject
bouwtechniek-metselen - Michael Beunk.

schilderen - Iris Smale, Holten; Laurens Zandbergen.

consumptief-bakken - Job van Zwanenburg, Goor.

metaaltechniek - Erik Krieger, Holten.

zorg & welzijn - Joyce Nijland.

theoretische leerweg
Daniëlle Alberts; Sanne ter Avest; Anouk Bloem; Babet Bloemendaal, Enter; Emmie Bolt; Nienke Borkent, Enter; Marije Brunnenkreef, Enter; Elise Dam Wichers; Manon Dekker; Sacha Fikken, Nijverdal; Michelle Gaspersz; Marèll Gerritsen Mulkes; Renske Giesbers; Rowin Grooters; Jasmijn Gulink; Rianca ter Haar; Esmee ter Haar, Enter; Marnick Hazelhorst, Enter; Lotte Hendriks; Rick Hospers, Wierden; Mart Jansen; Tessa Koops; Roelof van Laar; Michel Lankamp, Enter; Sanne Letink; Alycia Letsoin; Jop Lohuis; Liam van Losser, Markelo; Julian Lubbers, Enter; Michelle Meijerink; Tamara te Morsche; Jorn Nijkamp; Marijn Nijkamp; Maarten Otten; Ruben Paalman; Merle Pas, Enter; Martijn van de Pol, Almelo; Emma Poortman, Enter; Jesse Pultrum, Enter; Rachel Pultrum, Enter; Tijs Rohaan, Enter; Daniël Ruiterkamp; Wessel Rutenfrans, Enter; Ruben Rutterkamp; Dennis Schipper; Dawid Schuitert; Joëlle Schuitert, Markelo; Anieke Schulenburg; Jolein Slagman; Anniek Smeijers; Anouk Smelt; Gidion ter Steege, Enter; Matthijs Verkaik; Timo Veurink, Enter; Daniëlle Visser; Vera Voortman; Sharon ter Weele; Mandy van der Weide, Goor; Anouk Wolthuis; Patrick Zwartbol, Enter; Wendy Zwaving.


gemengde leerweg - Sena Kis.


theoretische leerweg RTNYTL - Rico Broekmate, Hellendoorn; Robbert van der Heiden, Hellendoorn; Sebastiaan Vledder, Nijverdal; Yara Youssef, Nijverdal.


MAG-lassen praktijk niveau 1 - Gerjan Baan; Frank Beltman; Mitchell van den Berg, Nijverdal; Hans Beunk; Bart ten Brinke; Rick Dalvoorde, Nijverdal; Bas Egbers; Bart ter Haar, Nijverdal; Douwe Kempers, Enter; Kevin Koers, Wierden; Muel Kool; Ruben Preuter; Danny Schuttenbeld, Bornerbroek; Bas ter Steege, Enter; Tim Vruwink, Markelo; Yannick Zwoferink; Mickey Stam.

BMBE-lassen praktijk niveau 1 - Kevin Kloosterman, Hoge Hexel; Jarno Gunnink, Markelo; Thomas Ligtenberg, Enter.

TIG-lassen praktijk niveau 1 - Mickey Stam.


praktijkonderwijs (certificaat) - Brian Burggraaf, Goor; Kim Bussink, Markelo; Gerdien Eertink, Wierden; Desiree Groteboer; Patricia Hagels, Goor; Ivonne Hopman, Goor; Anifa Ibraim, Wierden; Brenda Jagers, Oldenzaal; Amber Klumpers, Holten; Thomas Ligtenberg, Enter; Priscilla van Maanen, Almelo; Marjolein Nijland, Nijverdal; Laurens ten Peze; Ruben Preuter; Max Schoot Uiterkamp, Nijverdal; Caroline Smelt, Almelo; Jordy Teela, Markelo; Sebahattin Yilmaz, Goor; Thomas Yousef.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Rijssen.

Locatie Noetselerbergweg Nijverdal

Atheneum

Niek Abbes; Matthijs Antuma; Koen Appelboom; Wouter ter Avest; Jurian Beunk, Notter; Nino Bolink; Mark Breukink, Rijssen; Manoah Dangremond, Rijssen; Rico Doldersum, Hellendoorn; Jo-Anne Dommerholt, Rijssen; Elsemieke Dubbink, Hellendoorn; Jesse Exoo; Rick Havinga, Notter; Ronald van Heerikhuize, Wierden; Jochem Hendriks; Sabine van den Hoeven, Rijssen; Jordin Holsappel, Lemele; C?line Imhof; Petrus Isik, Rijssen; Bram de Jong; Jasper de Jong; Joey Knobben; Eva Kool; Nadine Kruimer, Rijssen; Thomas Laanstra, Rijssen; Steven Lohuis, Rijssen; Elke van de Maat, Rijssen; Bastiaan Mensink, Markelo; Charlotte Nawijn, Rijssen; Berend Nijhuis, Rijssen; Sanne Peppels, Rijssen; Anne van Petersen; Stef Pultrum, Enter; Meike de Roest; Siebe de Roest; Tess Ruiterkamp, Rijssen; Rianne Scheffer; Jorn Scheppink, Rijssen; Esm? Scherphof, Rijssen; Luc Schoot Uiterkamp, Hellendoorn; Alicia Schothans, Rijssen; Dani?lle van der Sluis, Rijssen; Annemarijn Smit, Rijssen; Dani?lle van der Straten, Rijssen; Berend Swaters, Hellendoorn; Kelly van Tol; Jetske Velten, Enter; Oscar Westerink; Demi Wind.

Havo
Carlien Aanstoot, Rijssen; Sander Aitink; Brent Altink, Rijssen; Auke Baan, Rijssen; Gilian Baan, Rijssen; Roel Bakhuis; Jan Bal, Rijssen; Britt Beltman; Rieneke Beltman, Rijssen; Nils Berends; Heleen Bessembinder; Julia Beunk, Rijssen; Thijs Beuving, Enter; Rik Blokzijl, Rijssen; Julian Bolink; Femke ten Bolscher, Zuna; Sanne Bonten; Joran Bos; Amber Bosch, Rijssen; Leon Broekmate; Thijs Bults; Jarno den Butter, Rijssen; Josef ?itgez, Rijssen; Indy ten Dam, Rijssen; Chanel Damman, Hellendoorn; Sanne van Diermen; Luna Eektimmerman, Almelo; Christina Erg?n, Rijssen; Nick Exoo; Lennart Faber; Dilara Figeng?l; Rick de Gooijer; Roy Goorman, Rijssen; Vera G?tte; Naomi Grit, Rijssen; Gamze G?ltekin, Rijssen; Aileen ter Haar, Enter; Marrit Hegeman; Nienke Hegeman, Hellendoorn; Tim Held; Anne Hofstede; Anne-Louise Hogenkamp; Rosalin Hogenkamp; Dee-Lin Holsappel; Lea Isik, Rijssen; Stef Jansen, Rijssen; Indy Jorissen, Rijssen; Sven Jorissen, Rijssen; Tamara Kappert, Rijssen; Jurrien Karkdijk, Rijssen; Micheline Kassabian, Hellendoorn; Nina Keizer; Nathalie Klaas; Tadde Kleinmeulman; Ellis Klompenmaker; Lobke Knobben; Carlijn Knol, Enter; Lydian Knoop; Marjolein Kranenborg; William Kreijkes, Rijssen; Laurian Kruiper; No?lle Langenhof, Enter; Nienke Lankamp, Rijssen; Melanie Lensink; Remco Lette; Amber Ligtenberg, Rijssen; Thomas Ligtenberg, Rijssen; Jo?l Luijmes; Glen Meenhuis, Hellendoorn; R?chel Meenhuis, Hellendoorn; Jennita Middelesch, Rijssen; Eline Middelkamp; Judith Mollink, Rijssen; Dennis Nijenhuis; Merten Nijenhuis; Olav Nijenhuis, Hellendoorn; Rach?l Nijenhuis, Rijssen; Stef Nijsink Notter Joey Nunumete; Merlin Oonk; Sharon Overmars, Rijssen; Thom Paalman, Rijssen; Patrick Pieters; Niek van Pijkeren, Rijssen; Lars Ponsteen; Kayleigh Poppe; Corn? Prins, Rijssen; Mirte Raamsteeboers, Hellendoorn; Elles Reterink, Rijssen; Merel Roddeman; Sven Rodijk; Beau Roetgerink; Tim Rolleman, Rijssen; Marith Ronhaar; Lonneke Rozenkamp, Hellendoorn; Anouk Rutterkamp, Rijssen; Geert Scheffer; Martijn Schellevis, Rijssen; Nina Scheppink; Rick Scholten, Enter; Lisette Schulenburg; Mathijs Schuurman, Hellendoorn; Judith Smeijers, Rijssen; Mirjam Smeijers, Rijssen; Tim Smit, Rijssen; Felicia Spengler; Paula Spoolder; Iris Stappenbeld, Rijssen; Jordy Stokkers; Mevl?t Tamer, Hellendoorn; Anne Teesselink, Hellendoorn; Matthias Temme, Rijssen; Carmen Tijhuis; Daphne Tijhuis, Rijssen; Joyce Tijhuis; Thijs Timmer; Ilse Timmerman, Rijssen; Danique Timmermans; Ivana Traast, Rijssen; Ruth Veld, Enter; Celeste Velten, Enter; Ben Visser; Lydia Voortman, Rijssen; Marlou Voortman, Rijssen; Merle Voortman, Rijssen; Lieke Vos, Rijssen; Bront? Vrielink; Dominique Wanders, Rijssen; Julia Wennemers; Saskia van Wijk, Hellendoorn; Natasja Willems, Rijssen; Evander Wippert; Myrthe Wissink; Kelly Woertman, Den Ham; Nick Wolterink, Hellendoorn; Ilse Wolters, Rijssen; Mitchell Wolters, Rijssen; Anne Wolthuis, Markelo; Rianka Zeeman, Rijssen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Nijverdal.

Tubantia gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement