Logo Reggesteyn
Volledig scherm
Logo Reggesteyn © Tubantia

CSG Reggesteyn - tweede tijdvak

Nijverdal

Willem de Clercqstraat

Harm Okke Knobben, Hellendoorn. 

Noetselerbergweg

Havo

Kayleigh Boeve, Rijssen; Stijn Ebels; Marije Harbers, Rijssen; Bjorn Scheppink; Sander Schwarte; Renzo van Veen, Almelo.

Atheneum

Berith ter Harmsel, Rijssen; Berfin Kara.

Cum Laude

Marèl Spoelstra, Hellendoorn.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Nijverdal. 

Locatie Rijssen

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouw, wonen en interieur

Wendy Verberne.

Consumptief

Daan Bartels, Markelo; Rosanne van Regteren, Goor; Indy Smit; Beau Tuitert.

Mobiliteit en transport

Julian Seppenwoolde, Wierden.

Produceren, installeren en energie

Tobias van de Riet.

Consumptief

Lucas Cagri.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel en administratie

Thomas Exoo, Nijverdal.

Sport, dienstverlening & veiligheid

Simon op den Dries, Nijverdal; Stef Weijers, Nijverdal.

Zorg en welzijn-breed

Sanne Blokhorst; Lisa Deurnink; Elise Fronenbroek; Adriana Grigorjan, Nijverdal; Esmee ter Harmsel; Tjenta Hulsman; Annelot Lohuis, Zuna; Anneloes Manenschijn; Britt Nijenhuis; Isis Rikkert, Enter; Femke Ronhaar, Hellendoorn; Lisanne Rossing, Holten.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen.

Elimschool

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel en administratie

Meilieke An Voortman, Wierden.

Theoretische leerweg

Jonne Steneker.

Gemengde leerweg

Nigel de Mooy.

Geslaagden branchegerichte cursussen CertificaatGerichteLeerweg

Tutorial Basis Veiligheid VCA

Nick Dekker, Goor.

Praktijk NIL Lasdiploma niveau 1 MOTA

Damon de Greef, Goor.

OT&L Heftruckcertificaat

Max ter Haar.

ROC van Twente Dienstverlening en Zorg entreeopleiding

Jimmy Bakker, Rijssen.

Geslaagden branchegerichte cursussen praktijkonderwijs

Tutorial Basis Veiligheid VCA

Awel Bennink, Hellendoorn; Ruben Bruggeman, Holten; Henri Brunnekreef, Enter; Kevin Eektimmerman, Holten; Gerjan ten Hove, Rijssen; Michael Nijland, Rijssen; Olaf Otto, Rijssen.

KIEM Logistiek

Sybren Koel, Wierden; Desly Schrage; Maarten van der Vlist, Rijssen;

KIEM Winkel

Kayleigh Gerrits, Almelo; Libaan Salah Mohamed; Yvet Schutte, Holten.

Schoolcertificaat groen

Henri Brunnekreef, Enter; Jorin Haijtink, , Laren; ; Nick Titsing, Hellendoorn; Patrick Tuitert, Markelo; Wesley Drenth, Notter; Charlie Muskee, Goor.

AOC/VHG Assistent hovenier

Jan Willem Nieuwenhuis, Rijssen; Hubert Huistede, Goor; Jasper van der Geest, Goor.

KPC houtbewerking

Jacob Ak, Rijssen; Peter Rijpma, Geesteren.

Technisch tekenen

Jacob Ak, Rijssen; Dylan Kesselaar; Jorin Haijtink, , Laren; ; Mark Schuiterd, Markelo; Pieter Bas Jansen, Holten; Gydo Wissink; Patrick Tuitert, Markelo.

KPC werken in de keuken

Libaan Salah Mohamed; Awel Bennink, Hellendoorn.

NIL Lasdiploma niveau 1

Rick Vruwink, Markelo.

Schoolcertificaat MIG/MAG lassen niveau 1

Noa Stekeneker, Almelo.

NIL Lasdiploma niveau 2

Arjan Eertink, Wierden; Luuk Holtkamp, Wierden; Jordy Schuiterd, Markelo.

KPC schoonmaak

Manon Gerrits, Rijssen; Jessica Groteboer, Rijssen; Emina Ibraim, Wierden; Emma Manenschijn, Rijssen; Romy Smale, Holten.

OT&L Heftruckcertificaat

Gydo Wissink; Peter Rijpma, Geesteren; Niels Kruimelaar, Rijssen; Brian van de Pol.

Melkdiploma

Bart Eertink, Enter.

Schoolcertificaat VMBO bakken basisberoepsgericht

Femke Wijnen, Holten.

Geslaagden CertificaatGerichte Leerweg

CSG Reggesteyn

Marleen Adwar, Rijssen; Jimmy Bakker, Rijssen; Mathijs Brinkers, Markelo; Nick Dekker, Goor; Max ter Haar; Bregje Scherphof, Wierden; Carlijn Schutte, Holten; Soner Seheroglu, Rijssen; Tess Zandbergen.

Geslaagden Praktijkonderwijs

CSG Reggesteyn

Hielke Aaltink, Holten; Fadumo Abdi Muhidin; Jacob Ak, Rijssen; Miguel Bokkers, Almelo; Andy Dikmans; Wesley Drenth, Notter; Arjan Eertink, Wierden; Ruben Garritsen, Laren; Jasper van der Geest, Goor; Kayleigh Gerrits, Almelo; Erhan Gesmiroglu, Rijssen; Robin Götte; Leonor Haverslag, Goor; Lotte Heerdink; Koen Heetkamp, Holten; Marijn Heuver, Daarle; Luuk Holtkamp, Wierden; Hubert Huistede, Goor; Tom Jansen van der Sligte, Wierden; Melvin Jeurlink; Abdullah Kahraman, Rijssen; Henrieke Kleinjan, Daarle; Sybren Koel, Wierden; Niels Kruimelaar, Rijssen; Willian Langenhof, Enter; Yannick Leeftink, Markelo; Emma Manenschijn, Rijssen; Michael Nijland, Rijssen; Priscilla Oosten, Goor; Paulien Roeloffzen, Hoge Hexel; Libaan Salah Mohamed; Jordy Schuiterd, Markelo; Yvet Schutte, Holten; Noa Steneker, Rijssen; Alysha Torny, Rijssen; Elisa Veldkamp, Enter; Megan Vledder; Robin Wiggers; Marjolein Wind, Hellendoorn; Seda Yaris, Goor.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Nijverdal. 

Reggestreek