Vliegtuighack maakt van kotszakje de ideale telefoonhouder
met videoKotszakjes in vliegtuigen blijken zeer bruikbaar als telefoonhouder. Deze ‘ultieme vliegtuighack’ zorgt ervoor dat passagiers hun telefoon aan de stoelleuning voor hen kunnen hangen, zodat ze tijdens het vliegen handsfree naar hun scherm kunnen kijken. De truc gaat viraal op social media.
Op TikTok zijn verschillende filmpjes waarin de methode wordt getoond al miljoenen keren bekeken. Zelfs luchtvaartmaatschappij easyJet springt in op de trend, door meerdere filmpjes te plaatsen op het TikTok-account waarin cabinepersoneel voordoet hoe het moet. Voor de gamechanger is alleen het papieren zakje nodig dat standaard in het vak van de stoel voor je zit.
Door het zakje tussen je telefoon en het telefoonhoesje te doen en vervolgens de bovenkant van het papier tussen het dienblad en de rugleuning te klemmen, hangt je telefoon precies goed om een gedownloade film of serie te kunnen bekijken.
‘En ik dacht dat kotszakken alleen bedoeld waren om in te braken’, schrijft de Australische reiziger Effie Zahos op Twitter nadat ze op haar vlucht iemand die hack had zien gebruiken. ‘Vandaag op een vlucht terug uit Adelaide zag ik deze slimme doe-het-zelf-telefoonstandaard-hack. Je hoeft geen dure telefoonstandaards te kopen… de kotszak doet het werk’.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken? -
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies. -
PREMIUM
Rik verkoopt reizen naar landen als Somalië en Syrië: ‘100 procent veilig? Dat kan niet’
CultureRoad van Utrechter Rik Brinks (38) is het eerste reisbureau in ons land dat weer reizen naar Syrië aanbiedt. Het bedrijf is gespecialiseerd in lastig te bereizen landen zoals Haïti, Pakistan en Venezuela. ,,Zodra de massa komt, vertrekken wij.’’ -
Nederlands zeilschip met 14 tieners aan boord strandt in Noorwegen
Voor de kust van Noorwegen is het Nederlandse zeilschip Noorderlicht met aan boord Nederlandse scholieren aan de grond gelopen. Dat meldt de Noorse politie. Het schip had 26 mensen aan boord, onder wie de 14 scholieren van 14 tot 17 jaar oud. Niemand raakte gewond. -
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten.
-
met Video
Nederlanders vast op Kreta door noodweer: ‘Was zelfs te gevaarlijk om vliegtuig te lossen’
Het noodweer op het Griekse eiland Kreta heeft een tweede slachtoffer geëist. Een vermiste vrouw is vanochtend dood aangetroffen nadat haar auto was meegesleurd door het water. Intussen ruimen bewoners van het zwaar getroffen kustplaatsje Agia Pelagia de ravage op en wordt het vliegverkeer weer langzaam opgestart. ,,Gisteren kon je vanuit de vertrekhal niet eens meer de geparkeerde vliegtuigen zien”, zegt de Nederlander Harold van Vegten. -
-
-
PREMIUMOnderzoek
Greenpeace: BN'ers met privéjets is niet meer van deze tijd
Als het aan Greenpeace ligt zetten Nikkie Plessen, Max Verstappen, Shell en Talpa hun zakenjet verplicht aan de kant. Uit onderzoek in opdracht van de actiegroep blijkt dat een privévlieger tot zeven keer zo veel broeikasgas uitstoot dan een inzittende van een lijnvlucht. -
PREMIUM
Jacqueline ging op reis naar Australië, na twintig jaar later zit ze er nog steeds: ‘Levensstijl trok ons aan’
Een tijd geleden begon Jacqueline van der Bie (55) uit Zuid-Beijerland aan een avontuur – samen met haar man Chris en hun twee kinderen. Ze vertrokken voor een rondreis door Australië. Dat ze daar na twintig jaar nog steeds zouden zitten, hadden ze niet verwacht.