'Benefietconcert Ariana Grande volgend weekend'
Het benefietconcert dat Ariana Grande in Manchester wil geven voor de slachtoffers van de aanslag is volgens TMZ volgende week zondag. Bronnen van de entertainmentwebsite zeggen dat Ariana Grande en haar manager Scooter Braun druk bezig zijn met het boeken van grote namen uit de muziekindustrie om met haar mee te gaan.
Ariana zou bevriende gastartiesten vragen om haar te vergezellen naar Manchester, waar ze haar tournee maandagavond moest afbreken toen een zelfmoordterrorist zich in de foyer van de Manchester Arena opblies. Bij de bomaanslag op 22 mei kwamen 22 mensen om het leven. Meer dan 60 mensen raakten gewond.
Volgens TMZ is het benefietconcert niet in de Manchester Arena, maar kiest de organisatie Live Nation uit een van de andere beschikbare concertlocaties in Manchester. De opbrengst van het concert gaat naar de slachtoffers van de aanslag en hun nabestaanden.
Gisteravond beloofde de Amerikaanse zangeres via Twitter terug te komen naar Manchester. Ze hoopt zo snel mogelijk een datum bekend te maken voor haar nieuwe bezoek aan Manchester.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
CPNB biedt boek Salman Rushdie gratis aan: ‘Laten we pen machtiger maken dan zwaard’
Woede, het boekenweekgeschenk van Salman Rushdie uit 2001, wordt voor iedereen digitaal gratis aangeboden. Dat maakt stichting CPNB vanmiddag bekend. ‘Laten we er samen voor staan dat de pen machtiger blijft dan het zwaard en zijn werk herlezen.’ -
PREMIUM
De liefdeslessen van Anita Witzier: ‘Het hoeft niet meer groots en meeslepend’
Een kwarteeuw na Memories is Anita Witzier terug met een nieuw liefdesprogramma: Festival van de liefde. In de voorbije jaren leerde de presentatrice (60) zelf ook een aantal belangrijke liefdeslessen. ,,Ik neem geen genoegen met half werk. Het is alles of niets.” -
PREMIUMGudo zoomt uit
Filmtrailers tjokvol spoilers? Het is onze eigen schuld!
Verslaggever en cinefiel Gudo Tienhooven zoomt wekelijks uit om zich te verwonderen over alles wat met film te maken heeft. -
Brad Pitt schikt voor miljoenen met huiseigenaren in New Orleans
Een stichting van Brad Pitt heeft een schikking van 20,5 miljoen dollar (ruim 20 miljoen euro) getroffen met 107 huiseigenaren in New Orleans. De Amerikaanse acteur beloofde met de woningen bij te dragen aan de wederopbouw van de stad na orkaan Katrina, maar de huizen bleken vol gebreken te zitten. -
Zo deel je zo min mogelijk persoonlijke data met Facebook
Steeds meer mensen maken zich zorgen over wat Facebook met hun persoonlijke data doet. Met onderstaande tips hou je zoveel mogelijk informatie privé.
-
Erik van Muiswinkel: ‘De wenkbrauwen van Van Hanegem liggen nog op mijn nachtkastje’
,,Hoe is het mogelijk?” reageerde Erik van Muiswinkel vanavond bijna verbijsterd in De slimste mens. Presentator Philip Freriks had net de vraag gesteld welke Feyenoorder dit jaar het A. Nouri Plein in Amsterdam had geopend. -
Koken & Eten
Koud water of kokend water? Zo kook je je aardappelen het best
Eet jij vaak aardappelen? En hoe maak jij ze dan klaar? De een doet het met kokend water, de ander zet ze met koud water op. Experts geven hun adviezen voor het goed klaarmaken van de pieper. -
PREMIUM
Altijd maar reizen voor je werk, is dat nou wel zo leuk? ‘Moest wel eens een verjaardag van mijn kind missen’
Elke dag na je werk naar huis, dat is niet voor iedereen de realiteit. Deze drie Nederlanders waren soms vaker onderweg dan thuis. Hoe is het om veel te reizen voor je baan en hoe gaat het thuisfront daarmee om?