Bijna 1,3 miljoen kijkers zien Maxime Meiland hinten op trouwring
Maxime Meiland stapt liever gisteren dan vandaag in het huwelijksbootje. Dat was gisteravond te zien in de seizoensfinale van Chateau Meiland, waar bijna 1,3 miljoen mensen op afstemden. Maxime zwijmelde weg bij een aantal peperdure trouwringen en keek haar vriend Leroy lief aan. ,,Jij voor mij kopen?”
Met een kleine op komst en een onlangs in Noordwijk gekocht luxe optrekje zou je denken dat Maxime Meiland even wil bijkomen, maar niets blijkt minder waar. De 25-jarige realityster wil dolgraag trouwen en dat maakte ze in de seizoensfinale van gisteravond nog maar eens even duidelijk aan haar vriend Leroy. De familie reisde af naar hun chateau in Frankrijk om afscheid te nemen van het kasteel en tijdens een winkeltochtje in een van de Franse dorpjes zwijmelde Maxime weg bij een etalage met allerlei ringen. ,,Dat vind ik mooi”, hintte ze naar Leroy.
We hebben net een huis, dus laten we eerst even lekker settelen daar
Die was iets minder enthousiast. ,,Ja, heb je die prijs gezien?”, reageerde hij. Maxime ging nog even door: ,,Nou ja, dan zoiets”, wees ze naar een ring met een prijskaartje van bijna 3200 euro. ,,Oh, die is maar honderd euro goedkoper”, kaatste Leroy sarcastisch terug. ,,Jij voor mij kopen?”,, vroeg Maxime vervolgens met een zoet stemmetje, terwijl ze een foto van haar droomring maakte. ,,Nou, dat weet ik niet he. Dat is nog de vraag’’, plaagde Leroy haar terug.
Volgens Maxime staat de coronacrisis hun toekomstige huwelijk in de weg, maar Leroy gaf te kennen het vooral even rustig aan te willen doen. ,,We hebben net een huis, dus laten we eerst even lekker settelen daar. En dan...” Maxime haakte op hem in: ,,Ik hou van doorpakken he.”
Spinnenwebben
Hoe blij de Meilandjes ook waren met hun terugkeer in het kasteel, lang niet alles zat mee. Zo viel het vies tegen hoe veel stof en spinrag zich inmiddels had verzameld in het reusachtige gebouw, maakte de moeder van Montana’s vriend Dirk een flinke smakkerd vanaf de trap en ontving Erica een smsje dat de koper van hun chateau besmet zou zijn met het coronavirus. ,,Nou, wat is dit jongens? Nou dat weer!”, verzuchtte Martien.
Het zat de flamboyante familie dus niet bepaald mee, maar het afscheid moest wel gevierd worden. En dus werd er een feestje gegeven met - wat anders - veel flessen wijn en uitbundige muziek. Toch namen Erica en Martien nog geen officieel afscheid van Chateau Marillaux; de afspraak bij de notaris werd gecanceld omdat de koper geveld was door corona en dat betekent dat ze nog een keer moeten afreizen naar hun oude, vertrouwde stulpje.
Gisteren maakte Erica Meiland aan deze site bekend dat er een zesde seizoen op komst is. Wat de kijkers kunnen verwachten is nog niet bekend.
Poll
Seizoen 5 zit erop. Ga jij de Meilandjes missen?
-
Ja, ik was een trouwe kijker (59%)
-
Nee (41%)
Bekijk hier een fragment uit de laatste aflevering van het vijfde seizoen:
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMInterview
Zangeres Tabitha schrijft trauma's van zich af: ‘Ik heb aardig wat messen in mijn rug gekregen’
Nu ze zelf moeder is, probeert zangeres Tabitha zich nog beter in te leven in haar eigen moeder, met wie ze een moeizame relatie onderhoudt. Op haar nieuwe album Wilde Rozen is moederschap een thema. ,,Er zit nog veel woede en onbegrip.’’ -
Verrassend: deze dure SUV was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld
De Toyota RAV4 was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld. De SUV verwees een andere Toyota naar de tweede plaats. Het Japanse merk staat met maar liefst vier modellen in de top 10. -
Ben je te streng voor jezelf? ‘Zelfcompassie is echt iets wat je moet oefenen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: compassie hebben voor jezelf. -
Babette van Veen keert alweer terug in GTST na abrupt ontslag
Babette van Veen maakt een halfjaar na haar gedwongen vertrek in Goede Tijden, Slechte Tijden alweer haar rentree in de langlopende RTL 4-soapserie. Haar personage Linda Dekker is vanaf volgende week weer te zien, zo maakte de actrice zondag bekend in RTL Boulevard. -
Paardenfilm van Britt Dekker verkocht aan het buitenland
Silverstar, het vervolg van Britt Dekkers paardenfilm Whitestar, is verkocht aan het buitenland. De film zal ook te zien zijn in Italië, Noord-Amerika, Latijns-Amerika en Oostenrijk. ‘En er komen nog meer landen bij. Echt onwerkelijk dat dit allemaal gebeurt, terwijl de film hier in Nederland 13 juli pas in de bioscoop te zien is’, schrijft Dekker bij een foto van haar en haar paard George, de hoofdrolspeler van de film, op Instagram.
-
Helemaal klaar met Windows 11? Zo ga je terug naar 10
Ben je niet tevreden met Windows 11, werken bepaalde toepassingen niet meer of mis je simpelweg de interface van Windows 10? Welke reden je ook hebt om terug te willen naar het vorige besturingssysteem: zo downgrade je van W11 naar W10. -
Showbytes
Ruud nog altijd smoorverliefd op Olcay en Bibi op pad met haar koters
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Erica Meiland: Nooit sprake geweest van liefdesrelatie met Sander
Erica Renkema heeft nooit een liefdesrelatie gehad met privédetective Sander van Betten. De twee waren weliswaar aan het daten, maar meer is er nooit van gekomen, legt de Chateau Meiland-ster uit. En nog ander nieuws: er komt nóg een nieuw seizoen van de Meilandjes.