Björn van ABBA opent kerstseizoen bij Sky Radio
Hoewel het nog een maand duurt voordat het kerst is, is het kerstseizoen bij Sky Radio officieel begonnen. De radiozender is vanochtend traditiegetrouw omgedoopt tot The Christmas Station. ABBA-zanger Björn Ulvaeus gaf digitaal het startschot.
Luisteraars kunnen vanaf nu non-stop genieten van kersthits. ,,Ik hoop dat jullie een geweldige tijd hebben met jullie geliefden en al jullie favoriete kerstliedjes. Ik, Björn, en al mijn vrienden van ABBA verklaren The Christmas Station hierbij tot geopend. Fijne kerst allemaal”, zei de zanger.
De kerstperiode wordt jaarlijks op Sky Radio ingeluid door een bijzondere gast. Dat Björn Ulvaeus nu bij dat rijtje hoort vindt Uunco Cerfontaine, Radio Director Sky Radio, ‘een eer’, zo laat hij weten. ,,ABBA is tenslotte een fenomeen. Het is geweldig dat we ook weer kunnen genieten van nieuwe ABBA-hits, met als kers op de taart het nummer Little Things”, doelend op het nieuwe kerstnummer van de band.
Sky Radio is jaarlijks aan het eind van het jaar een van de best beluisterde zenders. Vorig jaar scoorde het station een recordaantal luisteraars. Op kerstavond, eerste en tweede kerstdag luisterden er 3,7 miljoen mensen.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Showbytes
Suzanne Schulting straalt op lunchdate met Heleen van Royen en Marieke Elsinga begaat grote blunder
-
Love Island-koppel Fé en Lennert uit elkaar: ‘Andere visie op het leven’
Het Love Island-koppel Fé en Lennert is niet langer samen. Dat maken de twee, die in 2022 in de finale van het datingprogramma stonden, dinsdag bekend op Instagram. ‘Helaas hebben we toch een andere visie op het leven en de toekomst’, schrijft Fé onder meer. -
NOS Sport heeft nieuwe hoofdredacteur na misstanden: Gert-Jaap Hoekman
Gert-Jaap Hoekman wordt de nieuwe hoofdredacteur van NOS Sport. Dat is zojuist bekendgemaakt aan de redactie. Hoekman, die nu nog hoofdredacteur is van NU.nl, volgt Maarten Nooter op, die zijn functie had neergelegd toen er misstanden over de cultuur op de sportredactie aan het licht kwamen. -
PREMIUM
Zo ben je de buxusmot te slim af: ‘Timing van de behandeling is cruciaal’
Buxusliefhebbers, let op, de rupsen van de buxusmot zijn al volop aan de vraat. Rond deze tijd verpoppen ze tot mot, met een nieuwe generatie tot gevolg. Ingrijpen is de boodschap! Hoe roep je de plaag een halt toe en houd je je geliefde planten gezond? Tuinexpert Laurence Machiels weet raad: ,,Een feromoonval lokt de mannetjes en kan voorkomen dat de buxusmotten paren.’’ -
Beyoncé bedankt medewerkers Londens hotel met viptickets
Beyoncé heeft de medewerkers van het Corinthia London-hotel viptickets gegeven voor haar uitverkochte Renaissance World Tour-show om ze te bedanken. Dat meldt de Engelse krant The Mirror. De 41-jarige Amerikaanse zangeres verblijft in het hotel voor de verschillende optredens die ze geeft in de stad.
-
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
-
-
-
Giel Beelen en zijn vriendin verwachten eerste kind
Giel Beelen en zijn vriendin Floor worden voor het eerst ouders. Dat nieuws deelt de 46-jarige radio-dj op Instagram. ‘Dit jaar heeft ons het allermooiste gebracht dat we ons hadden kunnen wensen: wij zijn in verwachting!’ Het stel is momenteel op wereldreis. -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel?