BN’ers over Willibrord: brutaal, trouw en een gentleman in wolfskleren
De dood van Willibrord Frequin brengt veel verdrietige reacties teweeg. Diverse bekende Nederlanders laten weten bedroefd te zijn vanwege het overlijden van de bekende televisieman.
Choreograaf Barrie Stevens was enkele jaren geleden met Willibrord te zien in een programma waarin oudere bekende Nederlanders de wereld over reisden. Daar bewaart Stevens goede herinneringen aan.
Deze laatste foto die William Rutten van Willibrord maakte, zegt volgens de bekende fotograaf veel over wie hij was.
Ook presentator, ondernemer en VVD-politicus Frits Huffnagel staat stil bij het wegvallen van Frequin.
Een brutale boef. Dat is Willibrord Frequin volgens televisiemaker Harry Vermeegen. Hij werd zelf ook eens geconfronteerd met de directe interviewer...
Royaltykenner Justine Marcella, onder meer werkzaam bij RTL Boulevard, noemt de oud-presentator een gentleman in wolfskleren.
Volgens onderneemster en televisiemaker Olcay Gulsen is Frequin ook in het hiernamaals nog van plan een paar kritische vragen te stellen...
Misdaadverslaggever John van den Heuvel koestert de afscheidswoorden die Frequin vorige week had.
Journalist Fons de Poel, de schrijver van de biografie over Willibrord Frequin, kijkt met heel veel plezier en liefde terug op hun band. ,,Willibrord was een journalist en televisiemaker zoals er maar eentje was. Hij gaat God daar boven keihard interviewen.”
,,Dag ouwe knokker! Wat heb ik altijd genoten van je! Ik koester al die mooie herinneringen met en aan jou!”, schrijft Gordon op Instagram bij een foto van hen samen. ,,Bedankt dat je er was want je maakte het verschil! Rust zacht lieverd X.”
Chantal Janzen blikt terug op de mediatraining die ze 22 jaar geleden van Frequin kreeg. ,,Dank je wel voor die herinneringen, met je eeuwige pretogen”, schrijft ze. Jan de Hoop schrijft dat ‘een mooi mens’ is overleden. Journalist Lammert de Bruin noemt het ‘typisch Willibrord’ om op Hemelvaartsdag te overlijden. ,,Typisch Willibrord om Jezus op deze dag een hak te zetten en hetzelfde te doen.”
In 2020 sprak Jeroen Pauw uitgebreid met Frequin in het kader van het programma Het Laatste Woord. Afspraak was dat het programma pas zou worden uitgezonden na zijn overlijden. De NTR zendt dit bijzondere interview daarom vannacht uit, om 00.10 uur op NPO 1.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMinterview & video
Willibrord Frequin, vlegel aan het einde van een moeizaam leven: ‘Ik dacht echt: nu ga ik dood’
Fons de Poel schreef een boek over oud-journalist Willibrord Frequin, die ernstig ziek is. ,,Ik heb een bewogen leven gehad’’, vertelt Frequin. -
met video
Televisiemaker Willibrord Frequin (80) overleden aan parkinson
Journalist Willibrord Frequin is vandaag op 80-jarige leeftijd overleden aan de ziekte van Parkinson. Dat heeft zijn familie laten weten. Hij is ‘vredig’ in zijn slaap overleden en had zich ‘verzoend met het onvermijdelijke einde, na een liefdevol en prachtig leven’. -
Tijd voor een nieuwe laptop? Dit is onze favoriet van het moment
We zitten aan het begin van de zomervakantie, maar voor je het weet begint een nieuw schooljaar en heb je een nieuwe laptop nodig. Na wekenlang testen hebben we onze favoriet van circa 900 euro geselecteerd. -
PREMIUMAngela Kijkt TV
Matthijs van Nieuwkerk kon zaterdagavond een narrige toon niet helemaal onderdrukken
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Waylon en Bibi lossen problemen samen op: ‘Het gaat goed’
Waylon en Bibi Breijman gaan hun relatieproblemen ‘met elkaar oplossen’. Dat vertelt Waylon aan RTL Boulevard, bijna twee weken nadat hij publiekelijk bekende vreemd te zijn gegaan. ,,Het gaat goed”, aldus de zanger.
-
PREMIUM
Dankzij een kwartiertje rennen vliegt de conditie van deze kinderen vooruit én zijn ze rustiger in de klas
Hijgend, puffend en zwetend stuiven de scholieren over het schoolplein: ze zijn al zeker vijf keer de school rond geweest. Drie keer per week rennen ze in een kwartiertje de Daily Mile van zo'n anderhalve kilometer. Met resultaat: leerlingen lopen na drie maanden gemiddeld zo'n vijftig procent harder. -
PREMIUMmet video's
Rookmelders verplicht, maar duizenden huurders hebben er nog geen een: ‘Onbegrijpelijk’
Duizenden huurders hebben nog altijd geen verplichte rookmelder. Dat komt door een tekort aan apparaten en installateurs, maar huurders zijn zelf ook niet allemaal even welwillend. Sommigen weigeren er zelfs één. Onbegrijpelijk, zeggen ze bij de brandweer. -
filmrecensie
Minions gelukkig weer terug in de bijrol-modus geschoven
Lang voordat hij als ‘s werelds grootste superschurk de maan probeerde te stelen en drie meisjes adopteerde, was Gru een 11-jarig jochie dat vanuit zijn moeders kelder snode plannen smeedde om groots en meeslepend als boze genius te verrijzen. Na 3 Despicable Me-avonturen en de spin-off Minions keert de vijfde titel uit de succesvolle animatiefranchise terug in de tijd.