Eva, Chantal en Miljuschka maken kans op Televizier-Ster
Chantal Janzen, Eva Jinek en Miljuschka Witzenhausen maken kans op de Televizier-Ster Presentatrice. Dat heeft de organisatie vanavond bekendgemaakt.
De naam van Miljuschka is verrassend, omdat de presentatrice geen grote kijkcijferhits presenteerde. Ze presenteerde enkele kookprogramma's op RTL 4 en de nichezender 24Kitchen en was te zien als expert in RTL Boulevard. Miljuschka staat naast haar kookprogramma’s ook bekend om haar strijd voor body positivity. Gisteren werd bekend dat ze vanaf 1 oktober een programma voor Videoland daarover gaat maken.
In totaal waren 25 vrouwen genomineerd voor de publieksprijs voor beste presentatrice waar tot en met maandagochtend op kon worden gestemd. Zo maakten ook onder anderen Geraldine Kemper, Merel Westrik, Nicolette Kluijver en Yvon Jaspers kans op de televisieprijs.
Later deze week wordt bekend welke presentatoren het tegen elkaar opnemen. Ook wordt dan duidelijk welke drie programma's nog in de race zijn voor de Gouden Televizier-Ring.
De prijzen worden op 8 oktober uitgereikt in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tachtig procent van de Europese automobilisten kent dit waarschuwingssymbool niet
Waarschuwingssymbolen in de auto die aangeven dat er iets mis is, kunnen in de loop van de tijd veranderen, vooral wanneer de techniek aan boord verandert. De opkomst van hybrides en elektrische auto's kan voor een hoop verwarring zorgen. -
PREMIUM
Altijd maar reizen voor je werk, is dat nou wel zo leuk? ‘Moest wel eens een verjaardag van mijn kind missen’
Elke dag na je werk naar huis, dat is niet voor iedereen de realiteit. Deze drie Nederlanders waren soms vaker onderweg dan thuis. Hoe is het om veel te reizen voor je baan en hoe gaat het thuisfront daarmee om? -
Miljuschka Witzenhausen krijgt body positivity-documentaire
Miljuschka Witzenhausen staat naast haar kookprogramma’s ook bekend om haar strijd voor body positivity. Zo plaatst ze regelmatig foto’s van haar ontblote lichaam op Instagram, waar per 1 oktober een vierluik over is te zien op Videoland. -
PREMIUMVoetbalprogramma's
Een 3 voor VTBL: ‘De jaren 80 willen hun televisieformat terug’
Met maar liefst vijf programma's is er op maandagavond geen ontkomen aan op de Nederlandse tv: voetbal. Zenders tackelen elkaar in de strijd om de kijkcijfers. Wij keken maandag mee, letten speciaal op de kwestie Erik ten Hag – het heetste item van nu – en geven ons oordeel. -
Tv-flop VTBL blijft op de buis: ‘Geen paniekvoetbal’
De voetbaltalkshow VTBL van RTL 7 zal voorlopig op de buis blijven. Het teruggekeerde voetbalpraatprogramma scoort dramatische cijfers, maar ‘krijgt de tijd', aldus een woordvoerder. ,,We spelen geen paniekvoetbal.”
-
recensie
Sluimerende lesbische gevoelens in de wereld van het vrouwenhonkbal
In onze playlist maken we je wegwijs in het actuele aanbod van on demand-films, series, albums en podcasts. Wat moet je (niet) gezien of geluisterd hebben en waarom? Vandaag het sportdrama A League of their Own. -
AD Media podcast
Angela de Jong over Simon Zijlemans: ‘Met een blauw jasje ben je nog geen Wilfred Genee’
Het panel van de AD Media podcast is terug - op volle sterkte - met seizoen 6. Iedere dinsdagavond een verse podcast over de hoofd-, rand- en bijzaken in de media. Natuurlijk wordt er teruggekeken naar de afgelopen tv-zomer. De slimste en B&B vol liefde zijn de grote winnaars. Ging er ook iets mis? Angela de Jong: ,,Alles op SBS6, bedoel je?” -
Koken & Eten
Koud water of kokend water? Zo kook je je aardappelen het best
Eet jij vaak aardappelen? En hoe maak jij ze dan klaar? De een doet het met kokend water, de ander zet ze met koud water op. Experts geven hun adviezen voor het goed klaarmaken van de pieper.