Ex Phil Collins veilt gouden platen en awards
Nu ze uit het huis dat ze met ex-man Phil Collins deelde vertrokken is, zet Orianne Cevey flink wat spullen te koop. Volgens de New York Post organiseert Orianne een veiling bij Kodner Galleries waarbij onder meer een gouden plaat en verschillende awards van Phil onder de hamer gaan.
Delen per e-mail
De plaat is voor album The Principle Of Moments van Robert Plant dat uitkwam op het label van Phil, en gaat in de verkoop voor maar 100 dollar. Voor datzelfde bedrag kunnen kopers ook ‘verschillende prijzen van Phil Collins’ bemachtigen. In de catalogus wordt niet duidelijk om welke awards het gaat.
Een woordvoerder van Orianne laat aan de krant weten dat nu ze kleiner gaat wonen, ze de Marie Kondo-methode uit de bekende Netflixserie heeft toegepast om eens flink de bezem door haar spullen te halen. ,,Dat werkte heel bevrijdend voor Orianne. Ik bedoel; ze heeft 5000 paar schoenen en maar twee voeten, ze kan ze niet allemaal dragen!”
Vechtscheiding
De verkoop van Phils spullen is de zoveelste nieuwe ontwikkeling in de oorlog die het ex-koppel uitvecht. Phil en Orianne trouwden in 1999 en kregen twee zoons, maar scheidden in 2008. In 2015 kwamen ze weer bij elkaar. In oktober probeerde de zanger Orianne uit hun huis in Miami te zetten, omdat hij erachter was gekomen dat ze deze zomer getrouwd is met een andere man. Toen Collins meldde dat ze moest verhuizen, veranderde ze alle beveiligingscodes, plaatste ze bewakingscamera’s rond het pand en huurde ze gewapende bewakers in. De advocaten van Collins reageerden woest en spraken van een ‘gewapende bezetting en overname’.
Cevey spande daarnaast een rechtszaak aan waarin ze een bedrag van 16 miljoen euro van haar voormalige man eiste. Volgens haar de helft van de waarde van het optrekje. De rechter vond echter dat de twee kemphanen hun geschil buiten de rechtbank moesten oplossen. Cevey moest wel onmiddellijk stoppen met wilde verhalen te verspreiden over hun scheiding. De rechter ging akkoord met een verzoek daartoe van de advocaten van de zanger.
Claims
In de rechtszaak rond haar deel van het huis diende Cevey documenten in waarin ze claimde dat Phil tijdens hun laatste jaren samen maandenlang niet douchte, zijn tanden nooit poetste, te veel dronk en niet meer in staat was seksueel te presteren. Omdat zij niet getrouwd waren, ging de rechtszaak puur om het eigendom van het huis. De rechter kwam tot de conclusie dat de claims niet relevant waren en dus uit de zaak geschrapt moesten worden.
Deze week kreeg de zanger zijn 23 jaar jongere ex-vrouw definitief uit zijn landhuis. Collins zette de riante villa van 10.769 vierkante meter meteen te koop en heeft naar verluidt een koper gevonden die er bijna 33 miljoen euro voor wil betalen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VIDEO
Asjemenou! Loeki de Leeuw keert weer terug op televisie
Loeki de Leeuw keert na een afwezigheid van zo’n 17 jaar terug op televisie. Tijdens de komende sportzomer maakt hij zijn rentree tijdens de reclame-onderbrekingen van de NPO, maakte Ster-baas Frank Volmer maandagochtend bekend in Jan-Willem Start Op op NPO Radio 2. -
Video
Lubach lanceert Keezer’s Quest om kiezer te helpen in het woud aan meningen
Arjen Lubach heeft gisteravond in zijn talkshow Zondag met Lubach een nieuw stemkompas gelanceerd om de zwevende kiezer op weg te helpen. Het is een ouderwets computerspel, net zoals de eerste Stemwijzer volgens hem ooit bedoeld was. -
PREMIUMAngela kijkt tv
Als expert bij Jinek na RTL-debat zat Op1-presentator en boezemvriend van Rutte: Jort Kelder
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Kim-Lian van der Meij in Zweden opgenomen in het ziekenhuis
Kim-Lian van der Meij ligt in het ziekenhuis. Dat laat haar management weten aan RTL Boulevard. De 40-jarige presentatrice kampt met een nierbekkenontsteking. -
Claims ex-vrouw geschrapt uit rechtszaak Phil Collins
De wilde verhalen die de ex-vrouw van Phil Collins sinds hun scheiding over hem de wereld in slingert, moeten worden verwijderd uit de rechtszaak waarin de twee verwikkeld zijn. Een rechter ging woensdag akkoord met een verzoek daartoe van de advocaten van de zanger, meldt de New York Post.
-
VIDEO
The Crown verzilvert vier Golden Globes in ‘raarste awardshow ooit’
In wat misschien wel de ‘raarste awardshow’ ooit was, is Netflix-serie The Crown bij de uitreiking van de Golden Globes uitgeroepen tot beste tv-serie in de categorie drama. Ook Emma Corrin en Josh O’Connor, die de rollen van prinses Diana en prins Charles spelen in het vierde seizoen van The Crown, vielen beiden in de prijzen. Ze wonnen in de categorie beste acteur en actrice van een televisiedrama. Het is voor beide acteurs de eerste Golden Globe. -
Bizarre soap Phil Collins ten einde: ex-vrouw verlaat miljoenenvilla ‘na gewapende overname’
Phil Collins (69) heeft zijn 23 jaar jongere ex-vrouw Orianne Cevey na een maandenlange ruzie uit zijn landhuis in Miami gezet. Collins zette de riante villa van 10769 vierkante meter direct te koop en heeft naar verluidt een koper gevonden die er bijna 33 miljoen euro voor wil betalen. Daarmee lijkt er definitief een einde te komen aan de soap die de Britse tabloids domineerde. -
PREMIUMANGELA KIJKT TV
Ik mag hopen dat er een apart hoekje in de hel is voor verknipte medici
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv.