Lady Gaga maakt diepe indruk met volkslied bij inauguratie Joe Biden
videoZangeres Lady Gaga heeft diepe indruk gemaakt met haar vertolking van het Amerikaanse volkslied bij de inauguratie van president Joe Biden. Ze was dankzij tienduizenden tweets al snel wereldwijd trending topic op Twitter, met vooral positieve reacties. Meerdere kijkers zeiden tot tranen geroerd te zijn en sommigen spraken zelfs van een van de beste vertolkingen ooit.
Delen per e-mail
Gaga, bekend van haar extravagante outfits, droeg bij haar optreden een jurk met een enorme rode rok en donkerblauw bovenstuk met daarop een goudkleurige speld in de vorm van een vredesduif.
Vlak voor haar optreden maakte de zangeres (34) duidelijk dat ze vandaag zong voor alle Amerikanen. ‘Mijn intentie is om het verleden te erkennen, helend te zijn voor het heden en gepassioneerd voor een toekomst waarin we met liefde samenwerken. Ik zal zingen voor de harten van alle mensen die in dit land wonen.’
Talloze mensen lieten na het optreden weten geroerd te zijn. Door de bevlogen vertolking van Gaga, maar in sommige gevallen ook omdat ze eindelijk weer eens live muziek beleefden.
De website Buzzfeed grapte zelfs dat de inauguratie eigenlijk vooral een concert van Lady Gaga was, met Joe Biden en Kamala Harris als ‘special guests’. De grappen waren op sociale media sowieso niet van de lucht:
Bij de inauguratie van Donald Trump waren in 2017 geen grote artiesten aanwezig. Het volkslied werd gezongen door de toen 16-jarige voormalig kindster Jackie Evancho.
Naast Lady Gaga trad vandaag ook Jennifer Lopez op. Zij zong een medley van de klassiekers This land is your land en America, the beautiful, met een stukje van haar hit Let’s get loud.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMFilmrecensie
Highschool-deconstructie Moxie blijft steken in goede bedoelingen
Nu de bioscopen gesloten zijn maakt onze filmredactie je wegwijs in het actuele aanbod van on demand-films. Wat moet je gezien hebben en waarom? Vandaag de tragikomedie Moxie. -
Bibian Mentel heeft uitzaaiingen in haar hersenen en neemt afscheid van naasten
Artsen hebben uitzaaiingen geconstateerd in de hersenen van de drievoudig paralympisch snowboardkampioene Bibian Mentel (48) en een behandelplan is niet meer mogelijk. Mentel heeft het advies gekregen om te beginnen met het afscheid nemen van haar dierbaren. -
Nicolas Cage (57) trouwt met ruim dertig jaar jongere vrouw en is ‘zielsgelukkig’
Nicolas Cage (57) is voor de vijfde keer getrouwd. De Oscar-winnende acteur is in de huwelijksboot gestapt met de 26-jarige Riko Shibata. Aan de Amerikaanse entertainmentsite People laat Cage weten ‘heel erg gelukkig’ te zijn. -
Veelgeprezen hitserie The Serpent vanaf 2 april op Netflix
De Britse serie The Serpent verschijnt 2 april op Netflix. Dat heeft de streamingdienst bekendgemaakt. De serie gaat over Charles Sobhraj die in de jaren 70 als massamoordenaar werd gezien omdat hij aasde op jonge westerse reizigers in India, Thailand en Nepal. -
PREMIUMFilm van de week
Ergernis om film over Nederlandse meestervervalser: ‘Werkelijkheid stak heel anders in elkaar’
In het Amerikaanse The Last Vermeer, over meestervervalser Han van Meegeren, is een belangrijke rol weggelegd voor de Nederlandse verzetsheld Joop Piller. Zijn dochter Micky is ontstemd over de wijze waarop haar vader en haar moeder worden opgevoerd.
-
Scheiding Adele twee jaar na breuk eindelijk rond
Het heeft even geduurd, maar de scheiding van Adele en haar ex Simon Konecki is eindelijk officieel. Een rechter zette gisteren zijn handtekening onder een scheidingsovereenkomst die Simon en Adele met hulp van mediators samen opstelden, meldt Us Weekly. -
Doodsoorzaak Finse metalartiest Alexi Laiho (41) bekendgemaakt
De doodsoorzaak van de Finse metalmuzikant Alexi Laiho (Children of Bodom) is drie maanden na zijn overlijden bekendgemaakt. Uit onderzoek is gebleken dat de Laiho stierf aan ernstige lever- en alvleesklierbeschadiging door overmatig alcoholgebruik. Ook werd er een mix van slaappillen, pijnstillers en opioïden in zijn lichaam gevonden. Dat heeft zijn weduwe Kimberly Goss bekendgemaakt. -
Interview Harry en Meghan op Net5 te zien
Het Oprah-interview met Harry en Meghan is ook in Nederland op televisie te zien. Op dinsdag 9 maart om 20.30 uur is het twee uur durende interview, waarin het stel een boekje zou opendoen over de koninklijke familie, te zien op Net5.