Laura Pausini test positief op corona na songfestivalfinale
Laura Pausini heeft rond de finale van het Eurovisie Songfestival corona opgelopen. Dat heeft de zangeres en presentatrice via Instagram bekendgemaakt.
Pausini verdween tijdens het slotstuk van de liveshow al even van het podium omdat ze zich niet lekker voelde. Zondag meldde ze dat ze last had van een lage bloeddruk en daarom op advies van het medische team even moest pauzeren. Vrijdag leek de Italiaanse ook al ziek te zijn en ontbrak ze voor een groot deel bij de repetities.
‘Nou ja, er was dus toch iets mis’, geeft Pausini nu aan. ‘Ik voel me sinds zaterdag niet lekker. Ik dacht dat het kwam door de vermoeidheid maar ik ben er net achter gekomen dat ik corona heb.’ Vanwege haar positieve test zit Pausini nu in isolatie en mag ze niet reizen. Daardoor mist ze een optreden in Florida.
Testen
De Italiaanse songfestivalorganisatie liet vorige week woensdag in overleg met de stad Turijn plots haast alle coronamaatregelen vallen. Delegaties, pers en andere werknemers hoefden daardoor niet meer verplicht te testen voordat ze de arena wilden betreden. Volgens de EBU was dat gedaan omdat het aantal positieve resultaten “ver onder het nationale gemiddelde” zou liggen.
Het testen bleek in PalaOlimpico al een beetje ‘nattevingerwerk’. Mensen hoefden niet te wachten op hun uitslag en konden gewoon het songfestivalterrein binnen en daar eventueel corona overdragen. Ook gingen berichten rond dat er achter de schermen wel degelijk veel mensen besmet zouden zijn geraakt. De EBU kon dit desgevraagd niet bevestigen.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nieuw op Netflix deze week: S3 van The Umbrella Academy, Man vs Bee en La casa de papel: Korea
Elke week breidt Netflix het aanbod verder uit met nieuwe films en series. Met deze week: Rowan Atkinson in de comedyserie Man vs Bee, het derde seizoen van The Umbrella Academy en de komische actiefilm The Man from Toronto. -
Rapper Lil Tjay nog niet bij bewustzijn na schietpartij
Het herstel van de Amerikaanse rapper Lil Tjay lijkt nog wel even te gaan duren. Volgens entertainmentwebsite TMZ is de artiest nog niet bij bewustzijn nadat hij eerder in de nacht van dinsdag op woensdag werd neergeschoten. -
PREMIUMTheatertournee
John Cleese weer in Nederland: ‘Hij houdt er tótaal niet van gefotografeerd te worden’
John Cleese, 82 jaar oud, is weer in Nederland. Zijn komst wordt bejubeld. Jaren geleden al dachten zijn fans dat hij voor de laatste keer was geweest. ,,Hij is net een Rolling Stone, hij blijft maar terugkomen.’’ -
De beste consoles voor op de achterbank
Het is zomer en dat betekent voor veel gezinnen een lange reis met de auto richting de vakantiebestemming. Wil je die rit iets comfortabeler maken of zit jouw kroost niet te wachten op zes uur lang ‘ik zie wat jij niet ziet’ spelen? Zorg dan dat je een handheld of draagbare spelcomputer meeneemt. -
Energierekening
Ruud is van de variabele contracten: ‘Met de huidige energieprijzen pakt dat wat minder uit’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ruud Koot (60) uit Amersfoort.
-
PREMIUM
Meldingen grensoverschrijdend gedrag topje van de ijsberg: 'Bodem is echt nog niet in zicht’
Het oplopend aantal meldingen van grensoverschrijdend gedrag, vooral sinds The Voice of Holland-rel, laat volgens de Raad voor Cultuur slechts het topje van de ijsberg zien. Amber de Vente van het meldpunt Mores: ,,We hoopten dat we maar drie jaar hoefden te bestaan, maar de bodem is echt nog niet in zicht.’’ -
PREMIUM
Goedkoper op vakantie met een hybride die sneller laadt? Zo (on)zinnig is dat
Steeds meer plug-in hybrides hebben een CCS-laadpoort, waarmee je tussendoor sneller kunt laden en – in theorie – veel meer op stroom kunt rijden. Kun je daarmee echt brandstof (en geld) besparen door onderweg zoveel mogelijk te ‘stekkeren’? We nemen de proef op de som richting Zuid-Frankrijk. -
Yvonne Coldeweijer eist rectificatie van BNR, dient anders klacht in
Yvonne Coldeweijer verzoekt BNR om zowel op de website als in een uitzending van Talitha Muusse te vermelden ‘dat het handelen van BNR in strijd is met de journalistieke uitgangspunten’. Dat staat in een officiële brief die op 10 juni namens de Life of Yvonne-vlogster is gestuurd naar het nieuwsmedium en vrijdag door haar wordt gedeeld via een link in haar Instagram Stories. In die brief eist Coldeweijer een rectificatie, anders gaat ze ‘een klacht indienen bij de Raad voor de Journalistiek’.