Miljoeneninfluencer Negin Mirsalehi zwanger van eerste kindje: ‘Wonder na uitdagende periode’
Topondernemer Negin Mirsalehi (33), een van de succesvolste influencers van Nederland, is zwanger van haar eerste kindje. En dat terwijl Negin en haar vriend Maurits Stibbe in het ziekenhuis te horen kregen dat het ‘erg moeilijk’ voor hen zou zijn om in verwachting te raken. ‘Het is onze kleine wonderbaby’, schrijft ze tegenover haar 6,8 miljoen volgers.
‘Nieuw hoofdstuk: baby’, begint ze bij twee foto’s van zichzelf en haar vriend, waarop haar bolle buikje al zichtbaar is. ‘Zo blij om te kunnen vertellen dat Mau en ik een kindje verwachten. Oh mijn god, kunnen jullie geloven dat we echt ouders worden?’
Negin hint erop dat de twee de afgelopen anderhalf jaar bezig zijn geweest om zwanger te raken, maar steeds zonder succes. ‘Het was een van de meest uitdagende periodes die we hebben meegemaakt’, aldus Mirsalehi. ‘We kregen te horen dat het erg moeilijk zou zijn voor ons om zwanger te raken. Dus het is onze kleine wonderbaby en we zijn zo ongelofelijk dankbaar.’
Lees door onder de post.
Mirsalehi vond het ontzettend moeilijk om haar zwangerschap de afgelopen weken geheim te houden. ‘Het draaide allemaal om de juiste hoek als ik foto’s maakte’, schrijft ze in haar Stories. ‘Op de een of andere manier lijk ik vanaf de voorkant niet echt zwanger, maar vanaf de zijkant is het nogal duidelijk.’ Op deze foto’s had ze al een buikje, maar dat zie je niet:
Lees door onder de post.
Miljoenenbedrijf
Negin en haar vriend zijn sinds afgelopen zomer verloofd. Maurits ging op zijn knieën tijdens een liefdestripje in Italië, waarmee ze hun vijftienjarig samenzijn vierden.
De Iraans-Nederlandse influencer en Maurits, ook zakelijk haar partner, zijn al jaren succesvol als ondernemers. Ze begonnen ooit met zijn tweeën en een stagiair, maar hadden vijf jaar geleden al dertien mensen in dienst. Negin werkte als influencer samen met grote merken als Cartier en zette alleen al dankzij zulke samenwerkingen zo’n 2 miljoen dollar (bijna 1,7 miljoen euro) om in 2017, schreef WWD.
Ze had toen nog miljoenen volgers minder dan nu, maar vroeg in die tijd al 15.000 à 20.000 dollar (12.000 à 17.000 euro) per gesponsorde post op Instagram, meldde de site. Een jaar later prijkte ze op de 30 under 30-lijst van zakenblad Forbes, van de meest veelbelovende jonge ondernemers.
Daar komt het grote succes van haar eigen beautymerk Gisou nog bovenop. Daarmee verkoopt ze luxe haarproducten voor enkele tientallen dollars per stuk. Een investeringsfonds pompte in 2020 meerdere miljoenen in de organisatie, waarmee Mirsalehi in de periode 2020-2023 zo’n 100 miljoen dollar hoopt om te zetten.
Bekijk hier al onze video’s over Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zangeres Charli XCX is stem kwijt en zegt uitverkocht concert in Utrecht af
De Britse zangeres Charli XCX (29) komt morgenavond toch niet naar Utrecht. Ze is haar stem kwijt en moet haar shows van vanavond (in Brussel) en morgen in een uitverkocht TivoliVredenburg afzeggen. -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Update
Kevin Spacey aangeklaagd voor aanranding drie mannen
De Amerikaanse acteur Kevin Spacey is aangeklaagd voor de aanranding van drie mannen. Hij wordt er onder meer van beschuldigd een persoon ertoe te hebben aangezet om ‘zonder instemming seksuele activiteiten uit te voeren’, zegt een woordvoerster van de Britse justitie in een verklaring. -
In deze films bewijst Tom Cruise dat hij wel degelijk een serieuze acteur is
Tom Cruise, die morgen terugkeert als straaljagerpiloot Maverick in het zeer geslaagde vervolg op de monsterhit Top Gun, is zoveel meer dan een ster uit het Hollywood-actiegenre. Sterker, als serieus acteur wordt hij nog vaak onderschat, stelt filmverslaggever Gudo Tienhooven. Volgens hem bewijzen deze vijf rollen het tegendeel.
-
Showbytes
Bikinibabe Miljuschka hunkert naar zon en Renate staat voor een dilemma
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Televisieserie over John de Mol in de maak
Er wordt in Hilversum gewerkt aan een televisieserie die gebaseerd is op het werk en leven van John de Mol. Leidraad van deze nieuwe dramaserie, die de werktitel De Producent draagt, is een nog te verschijnen boek van de voormalige creatieve rechterhand van de mediatycoon, Patrick Scholtze, over dertig jaar samenwerking. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda.