MovieInsiders: Nicolas Cage gekooid en de top 5 ‘beste overacting’
PodcastGeloof het of niet: Koning Overacting Nicolas Cage houdt zich gedeisd in zijn nieuwe film Pig. Dat wordt geprezen, maar Gudo en John van de wekelijkse podcast MovieInsiders hebben stiekem ook een tikkie heimwee naar zijn meer explosieve rollen. Tijd dus voor een top 5, geheel gewijd aan acteurs die op gedenkwaardige wijze alle remmen losgooiden. Wie dacht dat Jack Nicholson schaamteloos schmierde in The Shining...?
Eerst een recensie dus van het bijzondere ‘anti-wraakdrama’ Pig, een film met meer verrassingen dan alleen een ingetogen Nicolas Cage. Ook staan de MovieInsiders in deze aflevering stil bij nieuw werk van de excentrieke cineast Wes Anderson (The Grand Budapest Hotel). Is zijn hypergestileerde The French Dispatch met een vrachtlading aan bekende castleden, een beetje te veel van het goede?
Beluister nieuwe én oude afleveringen terug via deze site (zie de playlist hieronder) of check de wekelijkse show op audioplatforms als Spotify, Apple en Google Podcast.
Reageren? Mail naar: movieinsiderspodcast@gmail.com
00:00 Introductie
04:54 Recensie: Pig
21:07 Recensie: The French Dispatch
37:26 Top 5: Overacting
69:25 Vooruitblik
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Quiz
Festivalseizoen: herken jij deze tien festivals?
-
Vogelpoep en insectenresten zijn hardnekkig, maar met dit trucje is je auto zo weer schoon
Vogelpoep is zeer schadelijk voor de lak van auto’s. Weghalen heeft dus prioriteit, maar hoe verwijder je de harde uitwerpselen zonder krassen? -
PREMIUMMet video
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel? -
Met video
Bruce Springsteen gaat onderuit in Johan Cruijff ArenA
Bruce Springsteen heeft zaterdag een smakkerd gemaakt op het podium van de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. De 73-jarige zanger struikelde tijdens het spelen van zijn lied Ghosts met gitaar en al, maar kon gelukkig al snel weer doorspelen. -
Musical over Rob de Nijs in 2025 naar de theaters: ‘Ongelofelijk trots en blij’
Er komt een musical over het leven van Rob de Nijs. De voorstelling wordt op dit moment ontwikkeld door producent Medialane in samenwerking met Rob en zijn vrouw Jet de Nijs. De show moet in 2025 in de theaters te zien zijn.
-
PREMIUM
Koffietijd eindigt met een lach en een traan: ‘Dankjewel voor al die mooie jaren’
-
-
-
Met video
Tygo Gernandt verloor met Jimmy (21) ‘lief klein broertje’: ‘Deel info over fatale steekpartij’
Acteur Tygo Gernandt verloor met de doodgestoken Jimmy Schepers (21) uit Diemen zijn grote vriend, zijn ‘lieve kleine broertje'. Nu roept Gernandt op, ook namens Jimmy's familie: deel alle informatie over de fatale steekpartij. -
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.”