Nieuw seizoen Stranger Things 5 uur langer dan vorige reeksen
Met videoFans van de Netflix-hitserie Stranger Things staat een lange vierde reeks te wachten. Het seizoen is bijna vijf uur langer dan de vorige reeksen. Dat komt niet doordat er meer afleveringen zijn, maar doordat ze veel langer duren.
De streamingdienst deelde gisteren de eerste acht minuten van het vierde seizoen en maakte het aantal afleveringen en de duur ervan bekend. De vierde reeks zal bestaan uit negen afleveringen. De meeste zullen zo rond de 75 minuten duren, maar de laatste drie zijn nog een stuk langer. De finale tikt zelfs de 2,5 uur aan. In de eerste drie reeksen duurden afleveringen gemiddeld rond de vijftig minuten.
Het eerste deel van de nieuwe reeks verschijnt komende vrijdag op Netflix. De laatste twee afleveringen volgen op 1 juli. Eerder werd bekend dat de serie stopt na het vijfde seizoen.
Stranger Things is een van de grootste hits van de streamingdienst. De serie, geïnspireerd door het werk van onder anderen Steven Spielberg en Stephen King, speelt zich af in de jaren tachtig en volgt een groep tieners die in aanraking komt met bovennatuurlijke krachten.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Opnames van nieuwe Woody Allen-film starten in september
Woody Allen begint in september met de opnames van zijn nieuwste film. De Amerikaanse regisseur vertelt aan de Franse krant Le Journal du Dimanche dat hij dan in Parijs zal zijn voor zijn Franse thriller. De 86-jarige Allen geeft verder geen details over zijn nieuwste werk. Wel laat hij weten dat het ‘een soort giftige romantische thriller’ wordt. -
Luca Borsato laat zijn eerste eigen nummer horen
-
PREMIUM
Nu alles duurder wordt: zo kick je af van alsmaar geld uit willen geven
We willen weer leuke dingen doen met ons geld: reizen, festivals. Maar tegelijkertijd moeten we gezien de inflatie op de kleintjes letten. Tijd om af te kicken van alsmaar méér willen, zeggen experts Erik Franck en Malaika Brengman: ,,Weet dat een aankoopimpuls in de praktijk na een kwartiertje overwaait.’’ -
Groenendijk, Klaasen en Pannekoek weer in race voor Poelifinario
Cabaretiers Richard Groenendijk, Alex Klaasen en Peter Pannekoek maken dit jaar weer kans op een Poelifinario, de prijs voor de meest indrukwekkende theatervoorstelling van het jaar. Dat heeft de theaterkoepel VSCD vandaag bekendgemaakt. Alle drie de komieken wonnen de prijs al een keer. -
Koken & Eten
Dit is waarom iedereen op Wimbledon aardbeien met slagroom eet
Wie aan Wimbledon denkt, denkt aan aardbeien. Met een flinke toef slagroom wordt het rode fruit al 145 jaar lang geserveerd op het Engelse tennistoernooi. Volgens experts zit er meer achter en beperkt de traditie zich niet alleen tot het evenement.
-
Na Mathilde is ook haar Urker tweelingzus Gerda in verwachting: ‘Lang gewacht’
Tweelingzussen Gerda en Mathilde Keuter (25) uit het programma URK! zijn allebei in verwachting. Mathilde liet eerder dit jaar weten zwanger te zijn en Gerda heeft deze week bekendgemaakt ook een kindje te verwachten. Haar man Klaas Romkes zegt vragen over een mogelijke zwangerschap vervelend te hebben gevonden. ,,We hebben het lang geprobeerd.” -
Showbytes
Estelle geniet in groene bikini en jarige Gordon krijgt peperdure taart
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
In deze vakantielanden loop je de meeste kans op een ongeluk
De kans op een verkeersongeval met slachtoffers is het grootst in Duitsland, België, Oostenrijk en Portugal. Dat blijkt uit onderzoek van Independer op basis van cijfers van Eurostat.