Noraly Beyer over relatie met Joost Prinsen: ‘Het is een geschenk’
Noraly Beyer vindt haar relatie met acteur Joost Prinsen ‘intenser’ dan relaties die zij eerder in haar leven had. Dat vertelde de 76-jarige journalist en oud-nieuwslezeres zaterdag in het NPO-radioprogramma Spijkers Met Koppen.
,,Verkering op deze leeftijd is anders, maar toch ook weer niet”, aldus Beyer, die twee jaar een lat-relatie met Prinsen heeft. ,,De ervaring en de tijd die je al hebt mogen leven, maken een relatie intenser. Je denkt: dat dit mij nog mag overkomen.”
De oud-nieuwslezeres hoort vaak dat mensen het zo hartverwarmend vinden dat de twee geliefden elkaar op deze leeftijd gevonden hebben. ,,Ik heb nooit gedacht: ik ben ouder, dus ik ga een relatie aan want nu kan het nog”, aldus Beyer. ,,Maar het is een geschenk.”
De 80-jarige Prinsen verloor begin 2020 zijn vrouw, na bijna vijftig jaar huwelijk. Prinsen en Beyer hadden ooit samengewerkt en hij nodigde haar uit voor een kop koffie en later een lunch. De volgende keer dat hij haar uitnodigde voor het eten, vroeg hij haar een tandenborstel mee te nemen.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
-
Mia Nicolai kondigt eerste show na songfestival aan
Mia Nicolai geeft op vrijdag 24 november een optreden in De Melkweg in Amsterdam. Dat nieuws maakt de 27-jarige zangeres dinsdag bekend via Instagram. ,,Ik ben zo enthousiast om mijn allereerste headline-show ooit aan te kondigen”, schrijft Nicolai bij het bericht. -
Kun je dat contract van die gehaaide telefonische verkoper nog ongedaan maken?
‘Nee’ zeggen tegen een getrainde, telefonische verkoper is niet altijd makkelijk. Zeker niet als een energiebedrijf dolgraag een contract met je wil afsluiten. In deze rubriek legt Consumentenbond-redacteur en onderzoeker Marco van ’t Woudt je rechten als consument uit. Deze week: er is je een contract aangepraat, wat nu? -
Vogelpoep en insectenresten zijn hardnekkig, maar met dit trucje is je auto zo weer schoon
Vogelpoep is zeer schadelijk voor de lak van auto’s. Weghalen heeft dus prioriteit, maar hoe verwijder je de harde uitwerpselen zonder krassen? -
Verrassend detail staatsbezoek België: koningspaar reist per trein af naar buurland
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima gaan in juni op staatsbezoek in België, bij koning Filip en koningin Mathilde. Een verrassend detail aan het bezoek is dat het Nederlandse koningspaar per trein naar België af zal reizen.
-
Gijs Rademaker miste respect bij afscheid van AvroTros: ‘Ze waren not amused’
-
-
-
Flemming legt concert stil als 8-jarige Noah wordt geraakt door blik bier
Even leek deze maandag het optreden van Flemming verpest voor de jonge Noah (8), die tijdens de show vol werd geraakt door een weg gemikt blik bier. Maar nadat de zanger zijn optreden stillegde om hulp in te roepen, volgden een meet and greet met de zanger én excuses van de gooier.Delfzijl -
Met video
Tygo Gernandt verloor met Jimmy (21) ‘lief klein broertje’: ‘Deel info over fatale steekpartij’
Acteur Tygo Gernandt verloor met de doodgestoken Jimmy Schepers (21) uit Diemen zijn grote vriend, zijn ‘lieve kleine broertje'. Nu roept Gernandt op, ook namens Jimmy's familie: deel alle informatie over de fatale steekpartij.