Prins Philip (98) voor Kerstmis uit het ziekenhuis ontslagen
VideoDe echtgenoot van de Britse koningin Elizabeth II heeft vlak voor de kerst het ziekenhuis verlaten in Londen. De 98-jarige prins Philip was daar vrijdag opgenomen. Wat hem precies mankeerde, is niet bekendgemaakt.
De hoogbejaarde hertog van Edinburgh verliet lopend het King Edward VII ziekenhuis. Hij stapte daarna in een donkergroene Land Rover. Het koninklijk huis liet later weten dat Philip is teruggekeerd naar landgoed Sandringham. Daar brengt de koninklijke familie traditioneel de kerst door.
De zoon van Philip, prins Charles, stelde maandag al dat zijn vader het goed maakte. ,,Als je zijn leeftijd bereikt, werken dingen niet zo goed meer. Er wordt goed voor hem gezorgd in het ziekenhuis”, zei de kroonprins tegen verslaggevers.
Philip is de afgelopen jaren herhaaldelijk opgenomen in het ziekenhuis voor uiteenlopende medische problemen. De prins was in januari ook betrokken bij een verkeersongeval. Toen botste hij met zijn Land Rover op een andere wagen, waardoor een van de inzittenden haar pols brak. Philip bood later excuses aan en leverde zijn rijbewijs in.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Rechter wijst motie Depp af om tegenvordering van 100 miljoen van Heard te schrappen
Een rechter in de Amerikaanse staat Virginia heeft vandaag het verzoek van Johnny Depp afgewezen om de tegenvordering van Amber Heard te schrappen. De rechter oordeelde dat ook deze kwestie door de jury moet worden beslist. -
PREMIUMReportage
Lachen om de snobs, dat gaat er in Cannes niet bij iedereen in
De hoge en lage cultuur botsen weer eens flink met elkaar op het filmfestival van Cannes, merkt verslaggever Gudo Tienhooven op. In de Franse badplaats wordt volop de cinema gevierd en sterren als Anne Hathaway en Idris Elba schitteren op de rode loper. Maar er is ook bezorgdheid over de toekomst van het grote witte doek. -
Mart Hoogkamer, Rolf Sanchez en Chef’Special treden op op festival Qmusic-luisteraar
Rolf Sanchez, Kris Kross Amsterdam, Mart Hoogkamer, FeestDJRuud en Chef’Special treden aanstaande vrijdag op bij het Thijs Festival. Afgelopen vrijdag was Thijs (20) uit Honselersdijk uit duizenden aanmeldingen de gelukkige luisteraar die zijn eigen festival won. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden? -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier?
-
VRAAG & ANTWOORD
‘Mag je autorijden met een koptelefoon op?’
‘Ik zie steeds meer mensen met een koptelefoon op achter het stuur van hun auto zitten’, schrijft lezer Hendrik de Groot in de wekelijkse vraag & antwoord-rubriek van onze autoredactie. ‘Ik heb het idee dat deze mensen de geluiden van buitenaf missen en daardoor niet goed kunnen reageren bij noodsituaties. Is dit niet verboden?’ -
PREMIUMde stijl van...
Amber Heard laat in de rechtbank keer op keer een sterk staaltje ‘dress to suggest’ zien
Een jurk is nooit zomaar een aan elkaar genaaide lap stof, zeker niet bij beroemdheden. Modejournalist Josine Droogendijk duikt daarom iedere dinsdag in een walk-in closet om een kledingstijl te ontrafelen. Met deze keer: Amber Heard. -
PREMIUMInterview Beau
Wat Beau zelf leerde van nieuwe trouwshow: ‘Blijf elkaar origineel bekijken’
Hij blijft switchen. Van talkshowtafel en maatschappelijke projecten tot quizzen en Villa Felderhof 2.0. Het nieuwste programma van Beau van Erven Dorens: Race om de Ringen. ,,Dé ultieme relatietest door de woestijn van Jordanië.”