S10 met extra vleugels richting eerste halve finale
met videoS10 is dinsdag met een goed gevoel op weg gegaan naar PalaOlimpico. De zangeres heeft naar eigen zeggen lekker geslapen, zit goed in haar vel en heeft zin in de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival, zo vertelde ze aan de Nederlandse pers die haar bij haar hotel kwam ‘uitzwaaien’.
De zenuwen zijn er nog niet, zei S10 bij haar vertrek. ,,Het gaat goed. Ik voel me vandaag het beste van alle dagen tot nu toe. Ik voel me ook best wel krachtig. Gisteren is het goed gegaan en dat heeft mij ook wat extra vleugels gegeven.”
S10 trad maandagavond al op voor de jury en daarmee is haar lot of ze de finale haalt al voor de helft bepaald. Tijdens haar optreden raakte ze ook enigszins geëmotioneerd. ,,Ik liet het gewoon even toe”, zo verklaarde de zangeres.
Boost
,,Je bakent je toch een beetje af in de rehearsals en ook vanmiddag (tijdens de laatste repetitie, red.) zal ik dat weer een beetje doen”, gaat S10 verder. ,,Je wilt het toch goed doen. Maar als je dan daarna weet: nu zitten mensen achter een scherm te kijken of in de zaal dan durf je het ook wat meer los te laten.”
Haar vertolking van haar nummer De Diepte in de juryshow was misschien wel de beste keer tot nu toe, vond S10. ,,Dat heeft me echt een boost gegeven.” De zangeres heeft er dan ook vertrouwen in dat ze dinsdagavond de top tien haalt en daarmee een finaleticket voor zaterdag. ,,Ik hoop het het echt zo! Als ik straks ‘The Netherlands’ hoor spring ik een gat in de lucht.”
Luister ook naar de AD Songfestival Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
PREMIUMF*ck de Liefde II
Bettina Holwerda: ‘Op mijn 43ste gaat de hele wereld opeens voor me open’
Van een succesvolle theatercarrière, stemmen voor films inspreken en populariteit op Instagram tot haar eerste filmrol in F*ck de Liefde II: het voelt voor de 43-jarige Bettina Holwerda alsof de wereld aan haar voeten ligt. ,,Toen ik met Jim ging, was ik opeens de vrouw van.” -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
PREMIUMAngela Kijkt TV
Dat Guus en Frank hier geen nee tegen zeiden snap ik, maar ik vrees dat de kijker wél bedankt
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Jeroen van der Boom brengt nieuwe zomersingle uit
Jeroen van der Boom heeft een nieuwe single uitgebracht. Met Laat me binnen hoopt de zanger een nieuwe zomerhit te hebben.
-
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
Update
Rihanna bevallen van haar eerste kindje
Rihanna en A$ap Rocky zijn ouders geworden van een zoon, meldt TMZ. Het jongetje is afgelopen week geboren in Los Angeles. -
Het eerste Oekraïense nummer in de Top 40 en Lizzo vond het 'about time’ voor een nieuwe single
Dit is het overzicht van de belangrijkste verschuivingen in de Top 40 van 21 mei. In de lijst zien we 4 binnenkomers, 6 zittenblijvers, 15 zakkers en 15 stijgers.