Shima Kaes onderneemt juridische stappen tegen haar ex Johnny de Mol
Shima Kaes gaat juridische stappen ondernemen tegen haar ex Johnny de Mol (41), in Nederland, Spanje en Mexico. Dat heeft haar juridisch adviseur zojuist bekendgemaakt in een persverklaring. Eerder deze week werd bekend dat Johnny en zijn vader John de Mol al aangifte hebben gedaan van poging tot chantage.
Delen per e-mail
,,Nu cliënte door de familie onterecht wordt aangevallen, is zij genoodzaakt zich hiertegen te verweren", stelt Karim Aachboun, een van de juridisch adviseurs van Shima, in een verklaring. ,,Wij merken op dat onze cliënte de ex-verloofde was van de heer Johnny de Mol en dat cliënte zich over deze kwestie nimmer richting de media heeft uitgelaten uit piëteit voor de familie.”
Maandag deden Johnny de Mol en zijn vader, Talpa-oprichter John de Mol, aangifte van poging tot chantage. Ze zouden zich bedreigd en gechanteerd voelen met smaad en laster door de juridisch adviseurs van een ex-vriendin van Johnny. Dat balletje kwam aan het rollen door het nieuwe boek van Mark Koster over de familie De Mol, waarin een hoofdstuk gaat over ‘handtastelijkheden’ van Johnny de Mol. Shima zou haar ex-verloofde van mishandeling beschuldigen.
Volgens Aachboun heeft Shima echter niet meegewerkt aan het boek. ,,Onze cliënte Shima Kaes en ondergetekenden hebben niet aan dit boek meegewerkt. Integendeel, we hebben de heer Koster vóór zijn boek kenbaar gemaakt een kort geding tegen hem te starten wegens zijn aankondiging om op korte termijn belastende privé-informatie (van mijn cliënte) te willen publiceren.”
Een woordvoerder van De Mol laat vandaag weten geen uitspraken te doen over de kwestie.
Wij spraken vanochtend Mark Koster, de schrijver van het boek over de familie De Mol, in onze Live Nieuws Update:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
interview Anita Witzier niet direct enthousiast over Nieuwe Boeren: ‘Mensen hakten op elkaar in’
Na een warrig 2020 is Anita Witzier met het nieuwe televisieprogramma Nieuwe Boeren het jaar goed begonnen. Wekelijks trekt de realityserie 1 miljoen kijkers. De presentatrice telt haar zegeningen in het nieuwe jaar. -
PREMIUM
Angela kijkt tv Wat valt er nog te persifleren door de TV Kantine als de tv-wereld steeds idioter wordt?
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUM
interview Boek over mediamagnaat: ‘John de Mol leeft eigenlijk al twintig jaar in reservetijd’
Wie zich stort op de handel en wandel van de machtige familie De Mol en dat vastlegt in een boek, begeeft zich op glad ijs. Zeker als ook de auteur zelf, Mark Koster, zijn eigen kritische visie meeneemt. Een hoofdstuk over ‘handtastelijkheden’ van Johnny de Mol leidt al tot een juridische botsing. -
Sven Kockelmann en ‘aanstormend talent’ Talitha Muusse nieuw duo Op1
Talitha Muusse en Sven Kockelmann gaan Op1 op zondag presenteren. Het duo van KRO-NCRV verzorgt de talkshow tot de landelijke verkiezingen in maart. De twee beginnen komende zondag. -
'Phoebe' bevestigt start opnames Friends-reünie
Het is zover: de cast van Friends is begonnen met de opnames voor een reünie. Dat bevestigde Lisa Kudrow, die de rol van Phoebe speelt, in de podcast Literally!. De opnames werden meerdere keren uitgesteld vanwege de coronamaatregelen.
-
Sanne Langelaar zwanger van tweede kindje
Babynieuws voor Sanne Langelaar en haar partner David Lucieer (37). De actrice maakte vandaag op sociale media bekend in verwachting te zijn van een tweede kindje. -
update ‘Familie De Mol doet aangifte na chantagepoging door adviseurs van ex-vriendin Johnny’
Johnny de Mol en zijn vader, Talpa-oprichter John de Mol, hebben maandag aangifte gedaan van poging tot chantage. Ze zouden zich bedreigd en gechanteerd voelen met smaad en laster door de juridisch adviseurs van een ex-vriendin van Johnny, schrijft De Telegraaf vandaag. -
Gaby Blaaser was in shock na The Bachelorette: ‘Ik werd en plein public de grond ingeduwd’
Gaby Blaaser kijkt een half jaar na dato met gemengde gevoelens terug op de opnames van The Bachelorette, de Videoland-serie waarin het model op zoek ging naar haar perfecte man. Gaby noemt het een ‘mooi avontuur’, maar praat liever niet meer over de nasleep.