Smoorverliefde Olcay en Ruud denken na over huwelijk
Olcay Gulsen en Ruud de Wild (50) zijn zo verliefd op elkaar dat een bruiloft niet ver weg meer lijkt. ,,Ik wil het wel’’, biecht Ruud op aan RTL Boulevard.
Volgens de 39-jarige Olcay stapte haar Ruud al drie keer eerder in het huwelijksbootje en was zij drie keer verloofd. ,,Misschien is in dit geval wel vier keer scheepsrecht’', vertelt de onderneemster. Waarop Ruud zijn liefje aanvult: ,,Ik ben heel verliefd op haar.’’
Op de vraag of ze ook aan gezinsuitbreiding denken, reageert Olcay dat ze het leuk vindt ‘zoals ze het nu heeft’. Ruud laat een glimlachend ‘ja’ los.
Ruud de Wild zelf is in een groot gezin opgegroeid. Hij heeft zes zussen en vier broers. In 2000 trouwde hij met actrice Tatum Dagelet. Met haar kreeg hij dochter Toy Travis (16). In 2004 strandde het huwelijk. Drie jaar later gaf De Wild het jawoord aan Aafke Burggraaf, met wie hij zoon Johnny en dochter Teddy kreeg. Vorig jaar liep zijn vierjarige relatie met Ilse Knijn spaak.
Van Olcay is bekend dat ze kampt met bindingsangst. ,,Ik heb een hekel aan een soort burgerlijkheid. Naar mijn idee krijgt een getrouwd stel een enorm ritmisch leven. Ergens in mij schuilt gewoon een vogeltje dat wil fladderen’’, zei ze daarover in 2017.
De voormalig mode-ontwerpster verloofde zich ooit met de Brit James Harris, die in juni dit jaar plotseling overleed. Olcay had tijd nodig om haar gedachten op een rijtje te zetten en beëindigde haar relatie met Ruud, met wie ze toen vier maanden samen was. Eerder was ze verloofd met Frans Ghazi, die uit een eerdere relatie zoon Dael kreeg. In 2013 eindigde hun sprookje, waarna ze zich in 2015 terugvonden. Begin dit jaar zetten ze definitief een punt achter hun relatie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gijs de Lange sprak over naderend einde in podcast Peptalk
Gijs de Lange sprak ruim een week voor zijn dood uitgebreid met podcastmaker en acteur Pepijn Schoneveld over zijn naderende einde. Schoneveld heeft de aflevering van Peptalk met de woensdag overleden acteur en regisseur donderdag als eerbetoon aan De Lange, die 65 jaar werd, online gezet. De twee waren jarenlang bevriend. -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Vanavond op tv: Race om de Ringen, The Passion Hemelvaart en De Bevers
Omdat er iedere dag heel veel te zien is op televisie, lees je hier iedere ochtend de kijktips voor vanavond. Dit zijn de aanraders voor donderdag 26 mei. Bekijk hier de volledige tv-gids. -
Yes-drummer Alan White (72) overleden
In de Amerikaanse stad Seattle is Alan White, de drummer van de rockband Yes, overleden. Zijn familie heeft dat bekendgemaakt op Facebook. Hij was 72 jaar en stierf na een kort ziekbed. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk.
-
PREMIUM1941-2022
Willibrord Frequin plaveide de weg voor volgende generaties tv-makers: ‘Hé, jij, vind je dat normaal?’
Met Willibrord Frequin ging op Hemelvaartsdag een journalist en tv-persoonlijkheid heen die het begrip kleurrijk van een nieuwe dimensie voorzag. Hij leefde voor drie, voor dertig misschien wel, en plaveide de weg voor volgende generaties tv-makers. ‘Hé, jij, vind je dat normaal?’ -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Spoiler alert
Bloedstollende ontknoping in De Verraders: 'Ben ik wel zo lief als dat ik eruit zie?’
Na acht weken gekonkel, liegen en bedriegen is er vanavond in een zinderende finale een einde gekomen aan het tweede seizoen van het hitprogramma De Verraders. De Getrouwen wisten de laatste Verrader te ontmaskeren, maar ook daarna bleef het bloedstollend spannend. Zou de zilverschat worden verdeeld of ging iemand er met de winst vandoor? Wil je niet weten wie de winnaar is? Lees dan niet verder.