Staande ovatie voor overleden Lance Reddick bij première John Wick 4
Bij de première van John Wick 4 in Los Angeles is stilgestaan bij het overlijden van acteur Lance Reddick. Op de rode loper spraken acteurs over hun overleden collega en volgens Amerikaanse media kreeg Reddick een staande ovatie toen hij voor het eerst in beeld was.
De aanwezigen kregen daarnaast bij aankomst een blauw lintje opgespeld. Blauw was de favoriete kleur van de acteur, die in de populaire John Wick-films de rol van hotelconciërge Charon speelde. Hoofdrolspeler Keanu Reeves haalde met verslaggevers herinneringen op aan zijn collega en goede vriend. Volgens hem was Reddick een echt ‘mensenmens’ ‘een heer’. Ook werkte Reeves graag met hem samen. ,,Het was heel bijzonder om elke keer als hij op de set was de passie te zien die hij voor zijn werk had.”
Zoveel tijd
Ook regisseur Chad Stahelski werkte met plezier met Reddick samen. ,,Ik ben blij en trots op het feit dat ik zoveel tijd met hem heb doorgebracht. We gaan hem erg missen.” De acteur, ook bekend van onder meer de series The Wire, Fringe en Oz, overleed op 60-jarige leeftijd aan een natuurlijke doodsoorzaak.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
-
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten? -
Extern onderzoek ingesteld naar plots werkloze ster van Britse ‘Koffietijd’
Producent ITV laat een extern onderzoek doen naar de relatie tussen presentator Phillip Schofield en een jongere collega. Dat melden verschillende Britse media. -
PREMIUM
Hoe overleef ik mijn volwassen leven? Francine Oomen is terug en geeft survivaltips
Een hele generatie groeide op met de Hoe overleef ik-boekenserie met survivaltips voor pubers. Na een massale oproep van die – intussen volwassen – kinderen, komt Francine Oomen (63) in september met een nieuw boek en heeft ze nu een podcast voor jongvolwassenen. ‘Ik kan zo nog drie seizoenen vullen.’Amsterdam -
Pip Pellens en Pim Wessels worden voor eerste keer ouders: ‘Al een tijd bezig met nieuw projectje’
Leuk nieuws voor Pip Pellens (29) en Pim Wessels (32): het stel verwacht samen hun eerste kindje. ‘Over een paar maandjes zijn we niet meer met zijn tweetjes’, schrijven de twee op Instagram.
-
Gijs Rademaker miste respect bij afscheid van AvroTros: ‘Ze waren not amused’
-
-
-
PREMIUMMet video
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel? -
Met video
Tygo Gernandt verloor met Jimmy (21) ‘lief klein broertje’: ‘Deel info over fatale steekpartij’
Acteur Tygo Gernandt verloor met de doodgestoken Jimmy Schepers (21) uit Diemen zijn grote vriend, zijn ‘lieve kleine broertje'. Nu roept Gernandt op, ook namens Jimmy's familie: deel alle informatie over de fatale steekpartij.