Toch nog 857.000 kijkers voor plotse herhaling van Kopen zonder Kijken
RTL heeft vanavond flink wat kijkers van Kopen zonder Kijken teleurgesteld. De vele fans van het programma zaten klaar voor een kakelverse nieuwe episode van de huizenjacht, maar kregen een herhaling voorgeschoteld. Twitter stroomt over met balende kijkers, presentator Martijn Krabbé kroop in de pen om uitleg te geven.
Elke week zitten meer dan een miljoen kijkers klaar voor interieurstyliste Roos Reedijk en bouwdeskundige Bob Sikkes die stelletjes helpen aan hun droomstekje. Zo ook vanavond, maar het bleek te gaan om een aflevering uit 2020. Daarin waren Magda en Ronald, die overigens veel weg heeft van Giel Beelen, te zien. Een fikse teleurstelling dus voor de RTL 4-kijkers.
Presentator Martijn Krabbé legt op Twitter uit dat het niet de schuld van een technicus is die per ongeluk een verkeerd bandje heeft ingestart. ‘Inderdaad herhaling mensen’, schrijft hij. ‘Ik denk dat RTL het niet aandurfde kostbare nieuwe afleveringen weg te spelen tegenover het Nederlands elftal. En ze hebben gelijk.’ Overigens geeft de RTL 4-ster aan dat hij die concurrentiestrijd fluitend had aangedurfd. Toch had hij wellicht gelijk: de wedstrijd in De Kuip was met 2,2 miljoen kijkers weliswaar de best bekeken uitzending van de avond, maar de herhaling van Kopen zonder Kijken trok nog steeds 857.000 kijkers. ‘Slechts’ 200.000 minder dan er voor een kakelverse aflevering vorige week klaar zaten.
‘Niet meer van deze tijd’
Goed nieuws voor de fans van het programma: ‘Volgende week krakend vers en gers’, laat Krabbé weten. Wie niet kan wachten of vanavond alsnog Kopen zonder Kijken wil zien, moet uitwijken naar Videoland. Daar is de aflevering van komende week al te bekijken.
De keuze om een herhaling in te zetten, is opvallend. RTL-zenderbaas Peter van der Vorst zei vorig jaar nog op Radio 1: ,,We kwamen er de volgende ochtend achter: een herhaling tegenover voetbal is gewoon echt niet meer van deze tijd. Dan kijk ik mezelf erop aan en dan denk ik: dat had je toch kunnen weten? Ik ben redelijk hard voor mezelf. Dat moet je nu niet meer doen, dat werkt niet meer. Ik vind dat we dat anders hadden moeten doen en daar hebben we met z’n allen van geleerd.”
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kopen Zonder Kijken-stel wordt uit droom geholpen: ‘Tijd om keiharde keuzes te maken’
-
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
met foto's
Boerin Steffi en Roel verwelkomen tweede kindje en geven hem schattige bijnaam
Boerin Steffi Verhagen en haar Roel, bekend van het tiende seizoen van Boer zoekt Vrouw uit 2018, zijn donderdag voor de tweede keer ouders geworden. Het ventje luistert naar de naam Jop, maar dat is niet hoe het stel uit Boekel hem momenteel noemt. -
Zoon van Andrea Bocelli komt 6 oktober zingen in Theater Carré
Matteo Bocelli komt op vrijdag 6 oktober optreden in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. Dat heeft concertorganisator MOJO bekendgemaakt. Kaartjes voor de zoon van Andrea Bocelli gaan vrijdag in de verkoop. -
Love Island-koppel Fé en Lennert uit elkaar: ‘Andere visie op het leven’
Het Love Island-koppel Fé en Lennert is niet langer samen. Dat maken de twee, die in 2022 in de finale van het datingprogramma stonden, dinsdag bekend op Instagram. ‘Helaas hebben we toch een andere visie op het leven en de toekomst’, schrijft Fé onder meer.
-
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
-
-
-
recensie
Spastische moeders en zwakhoofdige vaders maken de dienst uit in bekrompen Netflix-film Oei Ik Groei
De Nederlandse bestseller Oei Ik Groei wordt al decennia beschouwd als een babybijbel over de mentale ontwikkeling van pasgeboren kinderen. De filmversie, vanaf vrijdag wereldwijd te zien op Netflix, focust zich op de voorspelbare ‘sprongetjes’ van hun strontvervelende ouders. -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel?