Tony Junior: ‘Maan is de liefde van mijn leven’
Maan en Tony Junior vormen dan al bijna twee jaar geen koppel meer, toch blijft de zangeres ‘de liefde van zijn leven’. Dat vertelt de dj in gesprek met RUMAGTV, waarin hij te gast was om te praten over zijn zoektocht naar de ware in The Bachelor. ,,Zij is de liefde van mijn leven en dat zal ze altijd blijven.”
Tony Junior ging in een nieuw seizoen van het datingprogramma The Bachelor op zoek naar de ware. Tientallen vrouwen probeerden zijn hart te veroveren en eventjes leek het er zelfs op dat hij de liefde had gevonden bij de 24-jarige Julia, die vorige week nog werd uitgeroepen tot Miss Nederland. In de reünie-aflevering die gisteren op Videoland verscheen, werd echter pijnlijk duidelijk dat de twee niet meer samen zijn. De dj claimde in de war te zijn en tijd nodig te hebben en besloot zijn relatie met Julia, na meerdere gesprekken, stop te zetten.
Alsof dat niet pijnlijk genoeg was, onthulde vrijgezel Maxime in diezelfde aflevering dat zij en Tony na de opnames hadden afgesproken én dat er gezoend was. Julia wist daar naar eigen zeggen niets vanaf; de dj had haar verteld dat het een onschuldig afspraakje was geweest. De onthullingen van Maxime legde een bom onder de geloofwaardigheid van Tony, niet alleen bij de andere vrijgezelle dames, maar ook bij kijkers van The Bachelor.
Daarom besloot Tony Junior zijn kant van het verhaal te doen aan RUMAGTV. Volgens hem kreeg hij die kans namelijk niet tijdens de reünie omdat alle vrouwen het op hem hadden gemunt. In het interview met RUMAG vertelde Tony onder meer dat hij publieksfavoriet India had weggestuurd nadat hij een briefje van haar vriendin had ontvangen waarin Julia werd zwartgemaakt. En nog iets: Tony denkt dat Julia achteraf toch niet zo oprecht was als Oriana, de vrouw die hij afwees voor Julia.
Tekst gaat verder onder de video.
Puzzelstukje
Ook zijn goede band met zijn ex Maan kwam ter sprake. Tony reageert namelijk nog steeds onder foto’s van de zangeres en stelde dat hun verstandhouding nog altijd sterk is. Dat was voor Julia niet makkelijk. Zij had er bijvoorbeeld moeite mee als de dj een emoji met hartjesogen onder een kiekje van Maan plaatste en vroeg zich dan af waarom Tony die behoefte nog altijd voelde. Tony snapte op zijn beurt niet waarom Julia zich daar druk om maakte. ,,Als jij zo zwaar weegt aan een lief berichtje, of nee een emoji, onder een Instagrampost en daardoor zou denken dat ik niet van jou zou houden, dan denk ik: waar is de relatie dan op gebaseerd?”
Tony’s verklaring leek ook niet helemaal begrepen te worden door een van de presentatoren, de oprichter van het roddelkanaal Fawry not Sawry. Hij vroeg zich af waarom Tony dat bij zijn ex zou willen doen. Daar was Tony duidelijk over: ,,Omdat ik zielsveel van haar houd. Maan is de liefde van mijn leven en dat zal ze altijd blijven. En zij zit in mijn hart. Ik hoef geen verkering met haar, maar ze zit heel diep. En als ik een lieve foto van haar zie en het mooi vind, dan post ik daar wat onder. En zij ook bij mij. Ik hoef geen relatie met haar, maar ik ben heel blij dat zij in mijn leven is.”
Hoe gepassioneerd Tony ook over zijn band met Maan praatte, een hereniging zit er waarschijnlijk niet meer in. ,,Door Maan heb ik geleerd wat liefde is. Door Maan heb ik geleerd dat er twee puzzelstukjes kunnen zijn die perfect kloppen. Alleen na tweeënhalf jaar toch niet net helemaal.” Tony besloot: ,,We hebben elkaar heel diep in het hart zitten en zijn nog steeds blij dat we elkaar hebben gekend. En dat neemt niemand mij af.”
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bom barst in reünie The Bachelor: Tony zoende met andere vrijgezelle dame
Het was de vraag die kijkers van The Bachelor de afgelopen weken in de ban hield: zou de relatie van Tony Junior en Julia ook overleven ná de show? Nee dus, zo blijkt uit de reünie-aflevering van het datingprogramma, waarin Tony het vuur aan de schenen werd gelegd door de andere vrijgezelle dames. ,,We hebben gezoend”, onthulde Maxime zelfs. -
Met video
Beau laat live op tv bloedzuiger op slagader zetten, maar dat is lang niet zijn naarste beet
Beau van Erven Dorens (52) heeft zich woensdagavond live in zijn talkshow laten bijten door een bloedzuiger. De presentator kreeg een gek gevoel in zijn hand terwijl het beestje zich volzoog op zijn pols, maar onthulde voor het oog van 671.000 kijkers dat dit lang niet de vervelendste beet is die hij heeft meegemaakt. -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUMEnergie1
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk.
-
Geraldine Kemper bekogeld met blikje bier: ‘Bizar dat ik bang ben in mijn eigen stad’
Geraldine Kemper voelt zich niet meer veilig in haar eigen stad. Dat schrijft de presentatrice woensdag in haar Instagram Stories, nadat ze dinsdagavond maar liefst twee keer werd lastiggevallen op straat. ‘Ik maakte oogcontact met een jongeman. Voor hem reden om mij uit te schelden en met een bierblikje te bekogelen.’ -
-
-
Power Rangers keren terug op Netflix met nieuwe reeks
De liveactiontelevisieserie Power Rangers wordt nieuw leven ingeblazen op Netflix. Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always gaat op 19 april in première, meldt de streamingdienst woensdag. -
Helene Fischer breekt rib en stelt tournee uit
De Duitse zangeres Helene Fischer heeft tijdens de repetities voor haar nieuwe show een rib gebroken. De concerten in Bremen en Keulen van haar nieuwe Rausch Live Tour gaan daardoor niet door. Op Instagram meldt de Duitse superster dat er gezocht wordt naar nieuwe data om de concerten in te halen.