Vrienden van Amstel viert jubileum met grootste reeks ooit
De Vrienden van Amstel LIVE bestaat volgend jaar 25 jaar en viert die mijlpaal met de grootste editie ooit. De organisatie maakt vandaag bekend dat in januari 2023 twintig shows zullen plaatsvinden in Rotterdam Ahoy. Kaartjes zijn vanaf dinsdagochtend te koop.
De concerten vinden plaats van 5 tot en met 9, van 11 tot en met 16, van 18 tot en met 23 en van 25 tot en met 27 januari. ,,Elke editie blijkt de vraag naar kaarten groter dan het aantal shows wat we kunnen aanbieden. Daarom zijn we lang geleden met Rotterdam Ahoy in gesprek gegaan om eenmalig echt de hele maand januari vrij te maken voor deze feestelijke editie. We zijn blij dat dit gelukt is en dat we bijna 300.000 vrienden kunnen verwelkomen in de grootste Amstel kroeg van Nederland”, zegt organisator Thom Ligthart.
Ook voor Ahoy is het de langste concertreeks ooit. Het record stond op naam van Frans Bauer met achttien shows. Directeur Jolanda Jansen is blij volgend jaar weer de deuren te openen voor de Vrienden van Amstel. ,,Het zal ongetwijfeld een hele bijzondere editie worden.”
Dinsdag begint de Vrienden van Amstel van dit jaar. Deze editie bestaat uit twaalf concerten. Onder anderen Guus Meeuwis, DI-RECT, Nick & Simon, Chef’Special, Typhoon, Willeke Alberti, Miss Montreal en Suzan & Freek treden op.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bekroonde filmmaker Heddy Honigmann op 70-jarige leeftijd overleden
Filmmaker Heddy Honigmann is zaterdag op 70-jarige leeftijd overleden. De in Peru geboren Honigmann is ‘na een lange strijd met MS en kanker, rustig overleden in het bijzijn van haar geliefden’. -
De nare bijsmaak van de term Human Resources: ‘Mensen zijn geen productiemiddelen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: Human Resources -
PREMIUM
‘Wil je ontroering? Neem dan Diederik Ebbinge, die dikke knuffelbeer’
Is er leven na De Luizenmoeder en Promenade? Ja dus. Diederik Ebbinge speelt vanaf zondag de hoofdrol in de dramareeks Jos, schrijft aan een nieuwe serie én musical. ,,Ik vind het zonde om dingen te lang te blijven doen.” -
Billie Eilish noemt leven met tourettesyndroom 'erg vermoeiend'
Volgens Billie Eilish is het leven met het syndroom van Gilles de la Tourette, een neurologische aandoening, ‘erg vermoeiend’. Dat vertelt de actrice in een nieuwe aflevering van de Netflix-serie My Next Guest Needs No Introduction van David Letterman. -
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan.
-
PREMIUMGeld & Geluk
Ron en Yvonne wonen in Sri Lanka: ‘We houden van luxe, maar vinden snel iets duur’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Ron en Yvonne hebben Sri Lanka even verruild voor Nederland. ‘Verbazend hoe ontevreden mensen hier kunnen zijn, terwijl ze zoveel keuzes hebben.’ -
Met video's1
BNR zet video ‘snuivende’ Talitha Muusse in scène, Yvonne Coldeweijer trapt erin en deelt ‘juice’
Yvonne Coldeweijer, die achter Nederlands bekendste juicekanaal Life of Yvonne zit, is in een journalistieke stunt getrapt van radiozender BNR. Die zette een video in scène waarin het leek alsof presentatrice Talitha Muusse cocaïne snoof op het toilet. Daarmee wilde de zender aantonen hoe juicekanalen te werk gaan en hoe makkelijk het is om via die weg onwaarheden te verspreiden. -
Vier extra shows Vrienden van Amstel LIVE
De komende editie van Vrienden van Amstel Live wordt uitgebreid met vier shows. Ook op 26, 28, 29 en 30 april is er nu een concert in Rotterdam Ahoy, maakte de organisatie vandaag bekend. De kaartverkoop van de extra shows is al gestart.