Vroegtijdig einde dreigt voor Goede Tijden Slechte Tijden
Slecht nieuws voor de cast en fans van Goede Tijden Slechte Tijden. Zoals het er nu naar uitziet met de nieuwe maatregelen van het kabinet is de kans groot dat ze vanaf half mei hun favoriete soapserie voorlopig moeten missen.
De nieuwe regels in de strijd tegen het coronavirus houden in dat alle samenkomsten tot 1 juni verboden zijn. Dat betekent dat er tot die datum geen opnamen meer gemaakt kunnen worden.
De opnames van de soapserie, elke werkdag op RTL4, liggen sinds 16 maart al stil. De makers vonden het toen niet meer verantwoord om door te gaan. Aanvankelijk gold de opnamestop tot en met 6 april, maar die periode wordt nu dus verlengd. Dus is het zeer de vraag of er nu wel opnames gemaakt kunnen worden, al geeft producent EndemolShine niet onmiddellijk op. ,,We zijn verschillende scenario's aan het onderzoeken", aldus een woordvoerster.
EndemolShine had nog tot 8 mei afleveringen paraat en in samenwerking met RTL werd vorige week besloten één dag in de week (vrijdag) minder uit te zenden, waardoor fans langer van de soap kunnen genieten. Dat zou nu tot de vierde week van mei zijn, rond de 20ste. De oorspronkelijke laatste aflevering van het jubileumseizoen (30ste) zou op 26 juni zijn.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Eerste goochelaar die op Las Vegas Strip optrad (100) overleden
Gloria Dea, de eerste goochelaar die ooit optrad op de beroemde Strip in Las Vegas, is overleden. Ze stierf zaterdag in een hospice in de Amerikaanse gokstad op 100-jarige leeftijd, meldt Fox News. -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
Showbytes
Olcay voelt zich net een kikker en Christina waant zich een vampier in bad
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUMEnergie1
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten?
-
Acteurs dalen als bankovervallers van Oude Luxor om nieuwe voorstelling bekend te maken
Als bankovervallers daalden acteurs Buddy Vedder, Suzanna Pleiter en Joey Schalker van het Oude Luxor in Rotterdam. Zo maakten ze bekend dat ze vanaf oktober te zien zijn in de Komedie over een Bankoverval. Het toneelstuk wordt geregisseerd door Jon van Eerd.Rotterdam -
-
-
Opnames GTST per direct stilgelegd
De dagelijkse opnames van de populaire RTL 4-soap Goede tijden, slechte tijden worden per direct volledig stilgelegd. Vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus vinden de makers het niet meer verantwoord om door te gaan. Dat heeft producent EndemolShine bekendgemaakt tegenover het ANP. De opnamestop geldt tot en met 6 april. -
PREMIUMVPRO-klassieker stopt
De magie van Taarten van Abel: 'Hij nam ieder kind serieus en liet het stralen’
Bakker Siemon de Jong stopt na 20 jaar met Taarten van Abel. In deze veelgeprezen VPRO-klassieker voerde hij de meest uiteenlopende, ontroerende gesprekken met kinderen. Wat wist je mogelijk nog niet over het programma en wat maakt het zo geliefd?