Volledig scherm
© ANP

Mannenploeg PW nog op zoek naar een trainer

ENSCHEDE - Nieuw seizoen, nieuwe kansen: komend weekeinde begint de hockeycompetitie. Een rondje langs de regionale teams.

Vrouwen, eerste klasse B

EHV
Coach: Thiemo Bruning (eerste seizoen).
Nieuw: Sanne Steenhuisen (Deventer), Eline Aellerinck, Juliëtte Langkamp, Ilse Migchelbrink, Ruth Laverman (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Wieke Raterink (Schaerweijde), Judith van der Zande (lager team).
Doelstelling: top 3.

Bully
Coach: Lutz Könnings (tweede seizoen).
Nieuw: Jasmijn Timmers (EHV), Rimke Westerveld, Marit Kwee, Kiek Heerink, Wiep in het Veld (allen eigen jeugd), Lisette van Leuteren-Wolters (HC Twente).
Vertrokken: Loes Gelink, Rosheen McDonald, Megan Kienhuis, Anja Wolbers, Nilam Heesink (allen gestopt), Janneke Kemna (Union), Jet de Ruijter (lager team).

Doelstelling: handhaving.

Tweede klasse D

Almelo
Coach: Tino Stoop (eerste seizoen).
Nieuw: Merle Bente (weer begonnen), Chantal Snijders, Anne Pezie (beiden lager team).
Vertrokken: geen.
Doelstelling: middenmoot.

Derde klasse D

Haackey
Coach: John van Noort (eerste seizoen).
Nieuw: Carlijn de Boer, Maartje Kempenaar, Rosalie Prins, Rosalie Waanders (allen eigen jeugd).
Vertrokken: geen.
Doelstelling: handhaving.

HC Twente

Coach: Maarten Brals (tweede seizoen).
Nieuw: Annabel Zandvoort (Drienerlo), Maxime Geerdink, Lianne de Boer (beiden weer begonnen), Leonne Wolters (PW), Marit Meijs, Annelies Koekenberg (beiden eigen jeugd).
Vertrokken: Lisette van Leuteren-Wolters (Bully).
Doelstelling: top 3.

PW

Coach: Pieter Brommer (eerste seizoen).
Nieuw: Anne-Claire Maarse, Anouk Rademakers, Joanne Brunink, Laurie Roerink, Nina Bennink, Romee ten Hagen, Anne-Mart Janssen (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Leonne Wolters (HC Twente), Lydia Polman, Marijn Kleef, Merel Houpst, Diede Booij, Jet Santerse.
Doelstelling: handhaving.

Mannen, eerste klasse D

EHV
Coach: Jack Justus (eerste seizoen).
Nieuw: Duncan van de Wereld, Rik Wolters (beiden PW), Sjors Bakkum (Overbosch), Floris Kroezen (HC Twente), Pim Robers, Milton Roseval, Koen Beumer, Tim Jongman (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Tom Reuring, Tim Horstink (beiden gestopt), Yordy Bakker, Mart Wijma, Joris Emmen, Wouter Mosman (allen lager team).
Doelstelling: handhaving.

Tweede klasse A

Almelo
Coach: Alexander Enzerink (tweede seizoen).
Nieuw: Timo Spaans (Zwolle), Jort Groothuis (Deventer), Jano Cilliers (eigen jeugd), Pim Oude Weernink, Max Westerhuis, Imre Heikens (allen lager team).
Vertrokken: Kees de Wit (gestopt).
Doelstelling: top 3.

Bully
Coach: Vincent Steggink (eerste seizoen).
Nieuw: Ralf Peters (weer begonnen), Robbert Helthuis, Max Lenderink, Niek Slebos, Merijn Busscher (allen lager team).
Vertrokken: Leen Timmers (Union), Jan-Willem Wijnbergen (Groningen), Ties Esseling (gestopt), Thijs Telgenhof (gestopt).
Doelstelling: top 3.

Derde klasse D

Drienerlo
Coach: Erik Vreman (twaalfde seizoen).
Nieuw: Ocid Oosting (Groningen).
Vertrokken: Duncan Lieferink (lager team).
Doelstelling: zo hoog mogelijk eindigen.

PW
Coach: geen.
Nieuw: Op vier spelers na is de gehele selectie vernieuwd.
Vertrokken: Duncan van de Wereld, Rik Wolters (beiden EHV). Meeste overige spelers naar lager team.
Doelstelling: handhaving.