Met het verjongde The Valley Bucketeers hoopt aanvoerster Kimberly Spenkelink dit seizoen op de derde plek te eindigen.
Volledig scherm
PREMIUM
Met het verjongde The Valley Bucketeers hoopt aanvoerster Kimberly Spenkelink dit seizoen op de derde plek te eindigen. © Bert Kamp Reggestreekfotografie

Verjongde Bucks kijken naar de toekomst: ‘Over twee of drie jaar kunnen we kampioen worden’

NIJVERDAL - The Valley Bucketeers speelde de afgelopen seizoenen onderin de eerste klasse. Na een verjonging van de selectie hopen de Nijverdallers binnen enkele jaren mee te doen om het kampioenschap.

  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.