Giustino na 74 games door naar tweede ronde Roland Garros
De Italiaanse tennisser Lorenzo Giustino won in de eerste ronde van Roland Garros te snel van zijn Franse tegenstander Corentin Moutet om in de recordboeken van het toernooi te komen.
De 29-jarige Italiaan, de nummer 157 van de wereld, liet zich na zes uur en vijf minuten met de handen in de lucht op het gravel vallen toen hij het matchpoint had benut. De partij tussen Giustino en Moutet eindigde na vijf sets in 0-6 7-6 (7) 7-6 (3) 2-6 18-16. Daarmee hadden de twee tennissers 74 games nodig om tot een beslissing te komen. Dat zijn er twee minder dan Paul-Henri Mathieu en John Isner in 2012. Hun vijfsetter eindigde ook in 18-16, toen won de Fransman Mathieu.
Ook het record voor de langste partij in tijd wisten Giustino en Moutet niet te breken. Met 365 minuten waren ze ruim eerder klaar dan de Fransen Fabrice Santoro en Arnaud Clément in 2004. Die hadden 393 minuten nodig, 6 uur en 33 minuten, voordat Santoro de partij met 16-14 had gewonnen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Álle uitslagen van Roland Garros 2020
Bekijk hier álle uitslagen van Roland Garros 2020. -
Het spel is op de wagen: ‘Heracles-aanvaller Emil Hansson gewild in Europa’
Met liefst drie spelers bezet Heracles de bovenste plaatsen van het topscorersklassement in de eerste divisie. Dat trekt natuurlijk de aandacht. Zo zou Feyenoord het oog hebben laten vallen op Emil Hansson, de Zweedse aanvaller die al eerder onder contract stond in Rotterdam.Almelo -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
met video
Argentijnse doelman zet mogelijk wereldrecord op zijn naam na goal uit doeltrap
De Argentijnse doelman Leandro Requena maakte een merkwaardig doelpunt tijdens de 3-1 overwinning van zijn Cobresal op Colo-Colo in de hoogste voetbalcompetitie van Chili. De goal viel uit een doeltrap waardoor zijn treffer mogelijk een wereldrecord is. -
Traditioneel relletje bij Frankrijk voor duel met Oranje: Antoine Griezmann voelt zich gepasseerd
Na een traditioneel relletje beginnen de Franse voetballers vrijdag met een thuiswedstrijd tegen het Nederlands elftal aan een campagne die ze een derde Europese titel moet opleveren. Kylian Mbappé is de nieuwe aanvoerder van de nationale ploeg. Volgens veel Franse media valt dat bijzonder slecht bij Antoine Griezmann. De aanvaller van Atlético Madrid, al goed voor 117 interlands, zou lang hebben gedacht dat hij doelman Hugo Lloris mocht opvolgen.
-
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
-
-
PREMIUM
Motorcoureur Collin Veijer (18) vol ambitie: 'Het doel is de MotoGP'
Het gaat hard met motorcoureur Collin Veijer uit Staphorst. Nog maar 18 jaar en nu al actief in de Moto3-klasse van het MotoGP wereldkampioenschap. Dit weekeinde maakt hij zijn debuut in de eerste race van het seizoen in Portugal. ,,Dit is wat ik altijd voor ogen had.”Staphorst -
PREMIUMEnergie1
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten?