Raymond van Barneveld gooit voor het eerst in tien jaar een negendarter
videoRaymond van Barneveld heeft de herinnering aan zijn gloriedagen doen opleven met een ‘perfecte leg’. Bij het Players Championship toernooi in Niederhausen gooide Barney voor het eerst sinds 2012 weer een negendarter, de elfde uit zijn carrière.
Van Barneveld kwam tot de perfecte leg (180, 180, 141) in de derde ronde tegen de Engelsman Adam Hunt, bij een stand van 2-2. De Nederlander won de wedstrijd tegen Hunt (6-5), maar werd in de vierde ronde uitgeschakeld door José de Sousa (6-4), die eerder op de dag ook een negendarter had gegooid.
Bij het toernooi wisten liefst zes Nederlanders de laatste zestien te bereiken. Maar Geert Nentjes, Damian Mol, Raymond van Barneveld en Ron Meulenkamp werden in deze ronde allemaal uitgeschakeld. Dirk van Duijvenbode verloor in de kwartfinale van Gerwyn Price (6-3), die uiteindelijk het toernooi op zijn naam zette.
Kevin Doets was de beste Nederlander van de dag. Hij versloeg Damon Heta (6-5), de winnaar van het vorige Players Championship toernooi, met een indrukwekkend gemiddelde van 108,3. Vervolgens was hij ook José de Sousa in de kwartfinale naar huis te sturen (6-4). In de halve finale was Madars Razma een maatje te groot voor de 23-jarige darter (7-3).
Michael van Gerwen, die eerder deze week net tekort kwam voor het winnen van de Premier League avond in Ahoy, werd in de derde ronde uitgeschakeld door de relatief onbekende Gary Blades (6-3).
Bekijk hier al onze dartvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
FC Twente Vrouwen wint inhaalduel met ruime cijfers
FC Twente Vrouwen heeft dinsdagavond het inhaalduel tegen vv Alkmaar met ruime cijfers gewonnen. Op Sportcampus Diekman werd het 5-0 voor de ploeg van trainer Joran Pot. De wedstrijd kon onlangs niet doorgaan vanwege de winterse omstandigheden.Enschede -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
Kylian Mbappé nieuwe aanvoerder Oranje-opponent Frankrijk, Kevin De Bruyne captain van België
Kylian Mbappé is door bondscoach Didier Deschamps benoemd tot aanvoerder van de Franse nationale ploeg. De aanvaller van Paris Saint-Germain neemt die rol over van doelman Hugo Lloris, die na het WK in Qatar is gestopt bij de nationale ploeg. -
met video
Bayern-spelers Müller, Sané en Goretzka lezen haatberichten voor: ‘Dat jullie teambus mag verbranden’
De voetballers Thomas Müller, Leroy Sané en Leon Goretzka van Bayern München hebben een inkijkje gegeven in wat voor haatberichten op internet rondgaan. In een video lezen de drie spelers beledigingen en verwensingen voor die ze hebben ontvangen.
-
PREMIUM
Er zit dus nog leven in FC Twente: ‘Dit was een genot om naar te kijken’
FC Twente-trainer Ron Jans stond zondagavond met een grote glimlach in de catacomben van De Grolsch Veste. „Vooral de eerste helft was een genot om naar te kijken”, zei de oefenmeester na de 2-1 zege op AZ.Enschede -
-
-
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
FC Twente enkele weken zonder Ugalde
FC Twente kan de komende weken niet beschikken over Manfred Ugalde. De spits onderging maandag een scan nadat hij tegen AZ uitviel met een knieblessure.