Sparta ziet Harroui vertrekken naar Sassuolo: ‘Voor alle partijen goede uitkomst’
Abdou Harroui vervolgt zijn loopbaan bij Sassuolo Calcio, de huidige nummer acht in de Serie A. Harroui wordt eerst een seizoen gehuurd door Sassuolo, dat hem in de zomer van 2022 definitief zal overnemen van Sparta Rotterdam.
Sparta zag eerder vandaag met Laros Duarte naar FC Groningen al een andere middenvelder vertrekken van Het Kasteel. Harroui is bij Sassuolo op het middenveld de opvolger van Europees kampioen Manuel Locatelli, die eerst voor twee jaar wordt gehuurd door Juventus.
Harroui speelde sinds zijn zestiende voor Sparta. De 23-jarige middenvelder uit Leiden maakte in de zomer van 2014 de overstap van Alphense Boys naar Sparta Rotterdam. Hij speelde uiteindelijk 108 duels voor de club uit Spangen, waarin hij goed was voor 18 doelpunten en 13 assists.
Aston Villa en Nottingham Forest toonden de afgelopen weken ook interesse in Harroui, maar het wordt dus een Italiaans avontuur voor de veelzijdige middenvelder. Harroui speelde dertien interlands voor Jong Oranje, waarvan vier op het EK eerder dit jaar.
,,Voor ‘Appie’ is dit een mooie stap, naar een club in een topcompetitie", zegt technisch directeur Henk van Stee van Sparta. ,,Er waren al lange tijd veel clubs in de markt voor hem en wij wisten van zijn wens om een transfer te maken. Wij stonden hiervoor open, maar wel tegen onze voorwaarden. In Sassuolo hebben we een club gevonden die zowel aan de wensen van Sparta als van Appie voldoet, dus voor alle partijen is dit een prima uitkomst.”
Harroui laat weten Sparta dankbaar te zijn. ,,Ik ben Sparta heel erg dankbaar voor de laatste zeven seizoenen. Ik ben blij dat deze deal rond is, maar kijk met veel trots terug op mijn tijd bij Sparta. We hebben mooie dingen bereikt die ik niet zal vergeten.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Demi Vollering verlaat ziekenhuis na val in Baskenland: ‘Voelde me misselijk’
Demi Vollering heeft geen zware verwondingen overgehouden aan haar val in de eendaagse wielerkoers Durango - Durango Emakumeen Saria van gisteren. De Nederlandse, die rijdt voor Team SD Worx, moest de nacht in het ziekenhuis in het Baskenland doorbrengen. Ze stapte vandaag alweer op de fiets voor een trainingsrit. -
Nottingham Forest-keeper wordt penaltyheld in Premier League play-offs met intelligent verstopte spiekbrief
Nottingham Forest-doelman Brice Samba werd dinsdagavond de grote held van zijn club door meerdere penalty’s van Sheffield United te keren. Dat deed hij door een spiekbriefje op zijn bidon, die hij voor de tegenstander geheim wist te houden. -
Voor werk verhuizen naar Curaçao of Aruba: ‘Onthoud dat het er op een eiland anders aan toe gaat’
Na je werkdag op het strand liggen met een cocktail in je hand. Het lijkt een droom, maar op bijvoorbeeld Bonaire, Curaçao en Sint Maarten kan het gewoon. Ook Nederlanders kunnen hier werken. Docent Daniël van der Bilt en accountmanager Kim Lameris van detacheringsbureau TMI leggen uit wat je van tevoren moet regelen. -
Dick Advocaat juicht vanavond voor Van Bronckhorst: ‘Gio verdient het om mij uit de boeken te spelen’
Giovanni van Bronckhorst hoopt vanavond zijn eerste prijs als trainer van Rangers FC te winnen. De Nederlandse trainer staat met de Schotse club in de finale van de Europa League, waarin Eintracht Frankfurt vanaf 21.00 uur in Sevilla de tegenstander is. -
‘Mark van Bommel dicht bij akkoord met Antwerp, Genk haakt af’
Mark van Bommel is zo goed als rond met Antwerp. De Nederlandse trainer moet op de Bosuil de opvolger worden van Brian Priske. Racing Genk is definitief afgehaakt. Dat meldt de Belgische krant Het Laatste Nieuws.
-
PREMIUM
Hoe gevaarlijk is het om je batterijen niet op tijd weg te gooien?
Het komt steeds vaker voor: een brand die ontstaat door een batterij. Gooi je een boormachine of een ander elektrisch apparaat weg bij het restafval, dan kan die zomaar vlam vatten. -
PREMIUM
Spanning neemt toe bij clubiconen van Heracles: ‘Er staan banen op het spel’
ALMELO - Excuses tellen niet meer, de spelers van Heracles Almelo moeten vanavond laten zien dat ze in de eredivisie thuishoren bij de eerste wedstrijd van de play-offs tegen Excelsior. We peilen de stemming bij clubiconen. „Ze hebben de trainer vakkundig geslachtofferd en nu ligt de verantwoordelijkheid bij de spelers.” -
PREMIUM
Hoe weet je of jij hoogbegaafd bent? Een expert legt uit wat de kenmerken zijn
Twee à drie procent van de bevolking is hoogbegaafd. Zij hebben een sterk ontwikkeld brein met een IQ van 130 of meer. Maar volgens specialisten ligt het werkelijke percentage nog veel hoger. Alleen: hoe weet je of je hoogbegaafd bent? Wij vroegen expert Tessa Kieboom om raad.