Wiljan Vloet nieuwe trainer FC Den Bosch
DEN BOSCH - Wiljan Vloet volgt per direct René van Eck op als trainer van FC Den Bosch. De 53-jarige Schijndelaar tekent voor 2,5 jaar bij de nummer 14 van de eerste divisie.
Vloet was in het verleden ook al werkzaam bij FC Den Bosch. In 1999 werd hij hoofd jeugdopleidingen. In het seizoen 2001-2002 eindigde hij als trainer van de club ondanks een hoog puntentotaal (33) op de 16e plaats in de eredivisie, maar degradeerde via de nacompetitie. Desondanks plukte Roda JC hem weg. Daarna was Vloet werkzaam bij Sparta, ADO Den Haag, PSV (hoofd jeugdopleiding), NEC, Sparta (technisch directeur) en het Griekse Niki Volos.
Vloet, die eerder nog vertelde het betaalde voetbal voor gezien te houden, over zijn terugkeer op het oude nest: "Ik kijk er naar uit om weer bij FC Den Bosch op het veld te mogen staan en om op sportief vlak met mijn ervaring een bijdrage te kunnen leveren aan de ambities van de club. De afgelopen periode ben ik op maatschappelijk en managementvlak actief geweest buiten de voetballerij, maar toen FC Den Bosch me benaderde voor het trainerschap is na diverse gesprekken het positieve gevoel ontstaan om weer aan de slag te gaan. Het primaire doel voor dit seizoen is en blijft om deelname aan de Jupiler Play-Offs af te dwingen."
Algemeen directeur Edward van Wonderen: "In december hebben wij onder leiding van manager voetbalzaken Fred van der Hoorn de eerste gesprekken met Wiljan gevoerd, ter voorbereiding op een mogelijke komst in de zomer. Deze gesprekken hebben de basis gevormd om nu snel te kunnen handelen. Met de komst van Wiljan Vloet onderstreept de club haar ambities om in de komende seizoenen te koersen richting de top van de Jupiler League. Het onderliggende contract met Wiljan heeft daarom ook een looptijd tot juni 2018. Ik kijk erg uit naar zijn komst en de dynamiek die dit onze club gaat geven.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
De verre oom van Vitesse heeft bij FC Twente nog een rekening openstaan
Hebt u dat ook wel eens? Dat er plots een leuk bedragje op de rekening is gestort, maar dat u geen idee hebt waar dat geld vandaan komt? Een verre oom schonk Vitesse 117 miljoen euro, maar niemand schijnt het meegekregen te hebben. Kan gebeuren, natuurlijk.Enschede -
eigen tuin eerst
Plant nu een vlinderstruik in je tuin voor meer bijen en vlinders
Meer vlinders in je tuin? Met een paar vlinderstruiken heb je dat zo voor elkaar. Nu is de ideale tijd om ze te planten. Tuingoeroe Romke van de Kaa heeft een paar mooie exemplaren voor je uitgezocht. -
PREMIUM
Open Huizen Dag: zo prik je door de verkooptrucjes heen
Wil je meerdere huizen die in de buurt te koop staan bekijken? Dat kan op 1 april tijdens de Open Huizen Dag van NVM. Met de tips van Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis ga je goed voorbereid op huizenjacht. -
AZ laat op eigen veld tegen Heerenveen dure punten liggen
AZ is in eigen huis ternauwernood aan een nederlaag ontsnapt. Na een vroege achterstand redde de thuisploeg, die bijna de hele wedstrijd tegen een achterstand aan keek, in de slotfase een punt (1-1). AZ miste gedurende de hele wedstrijd een groot aantal kansen.Heerenveen, Alkmaar -
IOC uit kritiek: ‘Oekraïne schaadt zijn eigen sporters’
Het Internationaal Olympisch Comité is kritisch op het besluit van de Oekraïense regering om de sporters van het land niet mee te laten doen aan kwalificatietoernooien voor de Olympische Spelen van 2024 in Parijs.
-
PREMIUMEnergierekening
Robert: ‘Afgelopen jaar verbruikten we 21.000 kWh aan stroom en wekten we 18.900 kWh op’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Robert Schrijvers (53) uit Maria Hoop in Limburg. -
-
-
Blessures en opstellingen: zo staat jouw favoriete eredivisieclub ervoor in aanloop naar speelronde 27
In speelronde 27 van de eredivisie probeert Feyenoord weer een stap dichter in de buurt van de landstitel te komen. De Rotterdamse derby tegen Sparta op Het Kasteel staat op het programma. Concurrenten Ajax en PSV wacht ook een uitwedstrijd. Check hieronder de blessures en de verwachte opstellingen van alle clubs. -
Marten de Roon scoort voor winnend Atalanta en strijdt nog om Champions League-ticket
International Marten de Roon heeft met een doelpunt een aandeel gehad in de 3-1-zege van zijn club Atalanta in de uitwedstrijd tegen Cremonese, dat onderaan staat in de Italiaanse voetbalcompetitie. De middenvelder van Oranje nam vlak voor rust het eerste doelpunt voor zijn rekening.