Bètaversie van WhatsApp Web laat gebruikers inloggen zonder telefoon
Een aankomende versie van WhatsApp Web, waarmee je kunt whatsappen via bijvoorbeeld je laptop, vereist niet langer dat de telefoon een actieve internetverbinding heeft. Ook komt er ondersteuning voor gebruik van WhatsApp Web op meerdere apparaten tegelijk. Het is nog onbekend hoe het werkt.
Delen per e-mail
Het Facebook-dochterbedrijf wil het mogelijk maken om tot maximaal vier apparaten tegelijk te gebruiken, meldt WABetaInfo. De bètaversie is nog niet te gebruiken, maar de site heeft al wel diverse screenshots van de meldingen die WhatsApp aan gebruikers gaat geven.
Het is dus nog onbekend hoe de functie werkt. Chats in WhatsApp zijn versleuteld, waardoor alleen de telefoon ze in principe kan ontsleutelen. Daarom is de actieve internetverbinding op de telefoon nodig; zo kan de telefoon de chats leesbaar maken voor gebruik op andere apparaten.
In toekomstige versies komt de mogelijkheid om vanaf WhatsApp Web of vanuit WhatsApp Desktop chats te dempen of te verwijderen. Dat kan nu alleen op de telefoon. Het is nog onbekend wanneer de nieuwe functies in werking treden.
Overigens zit in de nieuwe bètaversie van WhatsApp een nieuw scherm om voorwaarden te accepteren. De nieuwe voorwaarden gaan vanaf 8 februari in en vermelden onder meer wijzigingen in gebruik van data en integratie met Facebook-producten zoals videobelapparaat Portal.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VIDEO Wikileaks-oprichter Assange mag niet worden uitgeleverd aan VS
WikiLeaks-oprichter Julian Assange (49) kan niet worden uitgeleverd aan de Verenigde Staten. Dat heeft een Britse rechter besloten. In de VS wacht de omstreden journalist mogelijk 175 jaar celstraf wegens de publicatie van geheime Amerikaanse militaire documenten op zijn site in 2010. De Amerikanen gaan tegen de uitspraak in beroep. -
Netflix komt dit jaar met shuffle-functie
Streamingdienst Netflix komt in de eerste helft van 2021 met een shuffle-knop. Dat heeft het bedrijf deze week laten weten bij de bekendmaking van de kwartaalcijfers. -
Welke televisie past het best bij jou?
De ene tv-kijker is de andere niet: niet alleen maakt het uit waar de televisie komt te staan, ook wat zich precies op het scherm afspeelt is van belang om de juiste keuze te maken. We bekeken de interessantste tv’s per ‘type’ gebruiker. -
COA deelde jarenlang gevoelige gegevens van asielzoekers met de politie
Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) deelde jarenlang informatie van asielzoekers met de politie. Er werden structureel gegevens gedeeld over onder andere godsdienst en etniciteit. Inmiddels is de uitwisseling stopgezet. -
Negen partygames die je vanavond met vrienden en familie via Zoom kan spelen
Als er iets is dat 2020 ons leerde, is het wel dat virtuele feestjes beter zijn dan geen feestjes. Met de kerstkalkoen achter de kiezen bereiden we ons dan ook voor op een virtuele oudejaarsnacht. Met deze negen Zoomproof partygames (en voldoende bubbels en chips) achter de hand houd je de sfeer erin.
-
WhatsApp werkt vanaf 1 januari niet meer op deze oudere smartphones
WhatsApp zal vanaf 1 januari niet meer werken op een aantal oudere smartphones. Dat kondigt Facebook, de eigenaar van de berichtenapp, aan. De kans is klein maar mocht je nog gebruik maken van deze toestellen, dan wordt het tijd voor een upgrade. -
Samsung kondigt evenement aan voor onthulling nieuwe Galaxy S21-telefoons
Samsung kondigt op 14 januari hoogstwaarschijnlijk zijn nieuwe Galaxy S21-telefoons aan. Het bedrijf heeft een uitnodiging online geplaatst voor een speciaal evenement. -
Storing bemoeilijkt online bankieren ABN AMRO
ABN AMRO kampt sinds woensdagochtend met een storing voor internet- en mobiel bankieren en gebruik van Ideal. Hierdoor is het regelen van bankzaken via de website of app lastig en soms onmogelijk. Volgens de bank werken sommige functies inmiddels weer.