Samsung sluit Indiase smartphonefabriek twee dagen
Samsung en LG hebben op last van de Indiase overheid fabrieken in het land twee dagen gesloten om de risico’s met betrekking tot het coronavirus in te dammen. Het gaat om Samsungs grootste smartphonefabriek.
Samsung sluit zijn fabriek in Noida in India van 23 tot 25 maart. Het gaat om Samsungs grootste fabriek wereldwijd; het bedrijf heeft die fabriek in 2018 geopend en produceert er 120 miljoen smartphones per jaar, met name voor de Indiase markt. Het bedrijf meldt tegen ZDNet er hard aan te werken om te voorkomen dat de tijdelijke sluiting tot leveringsproblemen leidt. Samsung heeft meer dan zeventigduizend medewerkers in India.
Ook LG sluit een fabriek in Noida en ook een in Pune. LG maakt verschillende apparaten in de fabrieken. De Indiase overheid heeft de tijdelijke sluiting gelast om de impact van het nieuwe coronavirus te beperken. Volgens de India Times hebben ook Oppo en Vivo de smartphoneproductie tijdelijk stilgelegd.
Eerder in maart moest Samsung tijdelijk zijn fabriek in Gumi in thuisland Zuid-Korea kort sluiten nadat medewerkers met het virus besmet bleken. Na twee dagen kon toen de productie van onder andere de Galaxy Z Flip hervat worden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
Elon Musk niet aansprakelijk voor verliezen na tweets over Tesla
Elon Musk heeft investeerders niet misleid toen hij in 2018 op Twitter meldde dat hij van plan was zijn autobedrijf Tesla van de beurs te halen. Dat heeft de jury vrijdag bepaald in de zaak die beleggers tegen hem hadden aangespannen. -
PREMIUM
Batterij smartwatch kan tien keer langer meegaan dankzij deze chip die in Delft wordt ontwikkeld
Smartwatches en andere fitnesstrackers hebben elk jaar weer meer nieuwe functies en kunnen steeds nauwkeuriger meten. Hoe meer functies de gebruiker aanzet, hoe sneller de batterij leeg laat. Het Delftse Qualinx ontwikkelt microchips die ervoor zorgen dat de batterijduur tot weken langer mee gaat.Den Haag, Delft -
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.”
-
C2000 / Met video
Noodknop politie al 20 jaar een ict-nachtmerrie: ‘Al ruim 1 miljard euro uitgegeven’
Duizenden klachten van agenten, meerdere officiële meldingen bij de Arbeidsinspectie en talloze storingen op cruciale momenten. Het communicatiesysteem van de hulpdiensten C2000 is al twintig jaar een van de grootste hoofdpijndossiers van de overheid. Een project dat al ruim een miljard euro heeft gekost. En het einde is nog niet in zicht, vreest Michiel Steltman, directeur van stichting Digitale Infrastructuur Nederland. ,,Er is iets drastisch mis met onze manier van besturen.” -
-
-
Musk zegt sorry tegen ontslagen medewerker die hij publiek belachelijk maakte: ‘Hij overweegt te blijven’
Elon Musk heeft excuses aangeboden aan een gehandicapte medewerker van Twitter die werd ontslagen nadat hij direct aan de topman had gevraagd of hij nog een baan had. Musk had onder meer gespot met de handicap van de man en zegt nu verkeerd ingelicht te zijn. -
Moet je bluetooth altijd aan laten staan op je telefoon?
Wearables zoals smartwatches en draadloze koptelefoons zijn standaard accessoires in het leven van smartphonegebruikers. Veel van deze apparaten werken via bluetooth, waarbij het vrijwel altijd noodzakelijk lijkt om bluetooth aan te hebben staan op je smartphone. Is dat wel goed voor je telefoon?