Otto Krabbe verlengt contract met STEVO, want hij is er ‘nog lang niet klaar’
GEESTEREN - Otto Krabbe heeft zijn contract bij STEVO met een jaar verlengd. Hij staat nu tot medio 2022 voor de spelersgroep.
Otto Krabbe is sinds afgelopen zomer coach van de eersteklasser. „Ik teken bij, omdat ik het bij STEVO uitstekend naar mijn zin heb, ik nog veel ambitie heb en de club veel jonge, talentvolle spelers heeft. Ik ben hier nog lang niet klaar”, aldus Krabbe. Ook assistent-trainer Niels Oude Tijdhof blijft langer bij STEVO.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Dennis van Toor jaar langer bij Longa’30
LICHTENVOORDE - Dennis van Toor (50) is ook volgend seizoen trainer van Longa'30. De Arnhemmer begint dan aan zijn tweede seizoen bij de Lichtenvoordse hoofdklasser. -
Nieuwe trainer Vogido, Avsar verlaat Barbaros
ENSCHEDE - Wie traint komend seizoen waar in het amateurvoetbal? Steeds meer plekken zijn bezet. Zo is Bas Nijweide met ingang van het seizoen 2022-2023 de hoofdtrainer van zondag tweedeklasser Vogido. -
Deze spullen moet je uit je geparkeerde auto halen tijdens de hitte
De zon schijnt deze zomer weer op volle kracht en daar moeten we in de auto rekening mee houden. Sommige spullen kan je maar beter uit je geparkeerde auto halen, want ze kunnen voor problemen zorgen. -
Van Holland nieuwe trainer van Rigtersbleek, coach SV Rijssen vertrekt
ENSCHEDE - Jan Willem van Holland is vanaf komend seizoen trainer van vierdeklasser Rigtersbleek. De ervaren coach is nu nog werkzaam bij tweedeklasser Enter Vooruit. -
Plak jij nog tekst met control-V? Dat kan slimmer
We kopiëren en plakken honderden keren per dag op onze computers, maar door het net even anders te doen kan het ons een stuk makkelijker af gaan.
-
Diepenheim legt nieuwe trainer vast, coach Zenderen Vooruit vertrekt
ENSCHEDE - De trainerscarrousel in het amateurvoetbal draait volop. Wat zijn de laatste ontwikkelingen? -
Trainerscarrousel: trainer Bentelo vertrekt, coach Vasse blijft
ENSCHEDE - Wat zijn de laatste ontwikkelingen in de trainerscarrousel van het amateurvoetbal? -
Lissy en Pascal hebben niet één, maar twee banen: ‘Mensen verklaren me voor gek’
Voor het geld doen ze het niet. Dat kunnen ze makkelijk met één baan verdienen. Toch houden Pascal de Vos (37) en Lissy Cornelissen (23) er nóg een baan op na. Sommigen verklaren hen voor gek. Zelf zijn ze juist gelukkiger met twee banen.