Cato Guhnfeldt (rechts) en Lars Ness doen onderzoek naar gecrashte spitfires in noord-oost Twente in de weilanden. Alphons Weiden toont een achterwiel van een spitfire.
Volledig scherm
PREMIUM
Cato Guhnfeldt (rechts) en Lars Ness doen onderzoek naar gecrashte spitfires in noord-oost Twente in de weilanden. Alphons Weiden toont een achterwiel van een spitfire. © Emiel Muijderman

Noren op zoek naar oorlogshistorie vinden restant Spitfire op Reutums erf

VideoREUTUM - Ze kunnen hun geluk niet op. Twee Noren roepen hulp in van de krant en vinden een tastbare herinnering aan de Spitfire die in 1944 op het Reutumerveld crashte: het nog gave staartwiel van Vilhelm Nicolaysens toestel.

  1. Moniek (47) uit Ootmarsum overwon kanker, haar nichtje en vriendin verloor ze aan ziekte: ‘Als ik over finish kom, lopen Corinne en Sandra mee’
    PREMIUM

    Moniek (47) uit Ootmarsum overwon kanker, haar nichtje en vriendin verloor ze aan ziekte: ‘Als ik over finish kom, lopen Corinne en Sandra mee’

    Haar nichtje Corinne overleed op jonge leeftijd na de strijd tegen kanker, in 2020 verloor ze haar vriendin Sandra aan de gevolgen van de ziekte. Moniek Gellekink (47) uit Ootmarsum won de strijd tegen de kwaadaardige cellen wél en loopt dit weekend de halve marathon van Berlijn om geld op te halen voor KWF. Maar ook voor Corinne en Sandra.
    Ootmarsum