De ideale baan? Miljonair (26) zoekt persoonlijk assistent voor wereldreis
De Australische miljonair Matthew Lepre (26) zoekt een personal assistent om met hem de wereld rond te reizen. Je krijgt een minimaal startsalaris van 32.500 euro per jaar en leidt daarbij hetzelfde jetsetleventje als Lepre, geheel op zijn kosten.
Wakker worden aan een strand op een Hawaïaans eiland, het nachtleven van Tokio ontdekken of rondscheuren in een Lamborghini door de straten van Dubai: Lepre leidt een jaloersmakend bestaan als e-commerce miljonair. Met behulp van zijn bedrijven in digitale advertenties heeft de Australiër in maar een paar jaar tijd een fortuin binnengehaald. Hij verdient gemiddeld 75.000 euro per maand.
Nu reist hij de wereld rond om trainingen te geven en zijn bedrijf verder uit te breiden. En daar kan hij wel wat hulp bij gebruiken. Zijn nieuwe personal assistent krijgt naar zijn zeggen ‘de coolste baan ter wereld’: naast het startsalaris van minimaal 32.500 euro per jaar vergoedt Lepre alle reis- en verblijfkosten.
(De tekst gaat verder onder de afbeelding)
Geldig paspoort
,,Door te reizen terwijl ik werk kan ik mijn ideale leven leiden, en ik wil iemand de mogelijkheid geven om hetzelfde samen met mij te kunnen doen’’, verklaart Lepre tegenover The Daily Mail. Voor de functie moet je vooral goed kunnen multitasken, van reizen houden en beschikken over een paspoort dat nog minimaal een jaar geldig is - als je aangenomen wordt ga je immers gelijk op pad en bezoek je iedere paar maanden een nieuw land. Ook moet je leergierig zijn, verstand hebben van computers en aantoonbaar beschikken over kennis van sociale media.
,,Ik zoek iemand om me te vergezellen bij al mijn avonturen. Ik hou van mijn werk, en ik hou ervan om nieuwe plekken te ontdekken’’, zegt hij. ,,Maar ik krijg het nu wel druk en ik zoek een betrouwbaar iemand om me te assisteren bij mijn zakelijke activiteiten terwijl we onderweg zijn.’’
(De tekst gaat verder onder de afbeelding)
Dit lijkt natuurlijk de ideale baan, maar geïnteresseerden zijn gewaarschuwd. Van de nieuwe personal assistent wordt wel verwacht dat hij of zij minstens zo ambitieus is als Lepre. ,,Ik werk iedere dag veel, maar ik leef volgens de filosofie ‘work hard, play harder.’ Hij of zij moet dus iemand zijn die hard werkt, maar die ook leuk en spontaan is.’’ Lepre raadt geïnteresseerden aan een kijkje te nemen op zijn sociale mediakanalen en zo te zien of ze een match zouden zijn qua persoonlijkheid en gevraagde vaardigheden.
Vrijgezel
Lepre lijkt zijn nieuwe personal assistant niet slechts aan te nemen voor de extra hulp bij zijn zakelijke activiteiten. Hij lijkt ook behoefte te hebben aan wat gezelschap onderweg. Zijn levensstijl drukt zijn persoonlijke leven nog weleens naar de achtergrond, verklaarde de vrijgezel in februari, toen hij moest constateren dat hij Valentijnsdag ook al alleen door zou brengen.
Of Lepre inmiddels al een partner op persoonlijk vlak heeft gevonden, is niet duidelijk. Voor de functie van personal assistent kan in ieder geval nog wel gesolliciteerd worden via zijn site.
Lees de beste artikelen op het gebied van werk en carrière via onze wekelijkse nieuwsbrief!
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Schoolopdracht van docent maatschappijleer gaat viral: ‘Tienduizend likes en trotse leerlingen’
Leerlingen van 3-vmbo weten te boeien met maatschappijleer: docent Bart Derksen (32) heeft er zo z’n trucjes voor. Met een van zijn zelfverzonnen opdrachten gaat de leraar viral op LinkedIn. Zijn idee om zijn studenten een brief aan een politicus te laten schrijven over een probleem in de maatschappij, krijgt tienduizend likes op het platform. ,,Als ik de brieven echt opstuur, zijn mijn leerlingen verbaasd. Maar dan krijgen ze reactie en zijn ze zó trots.” -
Operationeel directeur Thuisbezorgd voorlopig weg om misdragingen
Operationeel directeur Jörg Gerbig vertrekt voorlopig bij Just Eat Takeaway vanwege mogelijk grensoverschrijdend gedrag. Dat heeft het moederbedrijf van maaltijdbezorger Thuisbezorgd bekendgemaakt vlak voor de aandeelhoudersvergadering in Amsterdam. -
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.” -
PREMIUM
Toon werd samen met collega Tonny gevonden op bodem van een reactor
Iedere week overlijdt er in Nederland iemand door een bedrijfsongeval. Als het net is gebeurd, komt het volop in het nieuws, maar dan volgt de stilte. Wat is er misgegaan? Hoe is het afgelopen? Vaak hoor je er niks meer over. We spreken met nabestaanden, werkgevers en collega’s die met een bedrijfsongeval te maken kregen. Dit is deel twee: over Toon en Tonny en het ongeval in de reactor bij Xycarb in het Brabantse Helmond.
-
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken. -
Brief van jongen (10) aan baas van Qantas gaat viral. ‘Neem mij serieus’
Tien jaar en een eigen luchtvaartmaatschappij beginnen. De Australische Alex Jacquot is bijna zo ver, maar toch vraagt hij eerst nog wat tips aan de grote concurrent, maatschappij Qantas. -
Dit bedrijf zoekt twee avonturiers die (kosteloos) een wereldreis willen maken
De nieuwste promotieactie van reiswebsite Tourradar is misschien wel de perfecte reden om al je vakantiedagen op te nemen of misschien zelfs ontslag te nemen. Ze zoeken twee mensen om in 50 dagen geheel verzorgd én gratis de wereld rond te reizen.